Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Kasiek 10:50, 24 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
To juz wiem dlaczego zniknelas, tfu tfu paskudny net Milego dzionka zycze
____________________
Bawarka
mira 12:19, 24 mar 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Przeczytałam u Ani o ogniskach jakie palą wkoło Ciebie - no szok wspieram Cię nie dawaj się - a ja głupia myślałam że takich idiotów już nie ma - wkoło mnie budują się domy aż strach kto zamieszka - ja z moim sąsiadem gonimy wszelkie dymy wkoło - mój nos każde toksyczne wyczuje - kiedyś pogoniłam budowlańców - ale grzeczni byli i jakoś się udało

zajrzałam na pierwsze strony ślicznie masz a zakupy z OBI super aż mnie kusi
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
MagdalenaK8 12:51, 24 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
mira napisał(a)
Przeczytałam u Ani o ogniskach jakie palą wkoło Ciebie - no szok wspieram Cię nie dawaj się - a ja głupia myślałam że takich idiotów już nie ma - wkoło mnie budują się domy aż strach kto zamieszka - ja z moim sąsiadem gonimy wszelkie dymy wkoło - mój nos każde toksyczne wyczuje - kiedyś pogoniłam budowlańców - ale grzeczni byli i jakoś się udało

zajrzałam na pierwsze strony ślicznie masz a zakupy z OBI super aż mnie kusi


Bardzo dziękuję za twoje wsparcie, najgorsze że nochalka to ja też ma dobrego. Tylko jak wokół młodzi ludzie to pomyślałabym że wszystkim nam zależy na środowisku i innych ludziach. Nie piszę przecież o ogniskach na kiełbaski...Czasami się tak tu czuję jak z innej bajki. Ale to moje miejsce i już się nie dam .
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 13:19, 24 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Magda
Skoro masz tyle wrzosów, to powiedz mi , czy ty je przycinasz? Jeśli tak to kiedy i jak?
____________________
ogródek Anity
Anita1978 18:55, 24 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Czytałam o sąsiadach palących ogniska z plastiku itp....współczuję...ja nie mam sąsiadów- widzę ich z daaaaleka a i tak sie nie znamy.... Ja czasem robię ognisko...ale...z kiełbaskami i ziemniaczkami....
Ale za to żyje w strachu- kto tu może zamieszkać? Brrrr....
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 18:58, 24 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anita1978 napisał(a)
Czytałam o sąsiadach palących ogniska z plastiku itp....współczuję...ja nie mam sąsiadów- widzę ich z daaaaleka a i tak sie nie znamy.... Ja czasem robię ognisko...ale...z kiełbaskami i ziemniaczkami....
Ale za to żyje w strachu- kto tu może zamieszkać? Brrrr....

Ponoć dobry sąsiad to brak sąsiada ....
____________________
Ogród i nie tylko...
Bogdzia 19:25, 24 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Temat sasiadów zawsze aktualny ale trzeba przyznac ze ludzie teraz mniej wrazliwi na dobro innych. Odkad biorą śmieci bez ograniczeń to palenie plastików powinno już byc karalne. Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 19:36, 24 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja zauważyłam, że od kiedy jest nowa ustawa śmieciowa to sąsiedzi mniej palą w piecach byle czym...wcześniej w piecach palili wszystko....jeszcze powinni się zabrać za uporządkowanie prawa odnośnie ścieków i szamb...
____________________
ogródek Anity
Mala_Mi 20:37, 24 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
MagdalenaK8 napisał(a)

Ponoć dobry sąsiad to brak sąsiada ....

Dobra teściowa - martwa teściowa

O paleniu.... można długo....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
iwonaal 07:19, 25 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Mala_Mi napisał(a)

Dobra teściowa - martwa teściowa

O paleniu.... można długo....


O paleniu racja, nieraz z domu nie można wyjść.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies