Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

ryska 18:42, 03 mar 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Ewo może ten filmik rozwieje wątpliwości.
https://www.youtube.com/watch?v=Z56yL8qH0TI
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Napia 21:11, 03 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Z różami nie pomogę za bardzo Zawsze patrzę, jaka to odmiana i dopiero potem ruszam z sekatorem. W ramach podpowiedzi, wyślę na priva coś, z czego sama korzystam Ja ze swoimi różami jeszcze czekam - głównie ze względu na brak czasu, ale także dlatego, że czekam, aż zakwitną forsycję
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 00:07, 04 mar 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Ewo może ten filmik rozwieje wątpliwości.
https://www.youtube.com/watch?v=Z56yL8qH0TI

Film obejrzałam dwa razy, dzięki. Odwagi aby tak drastycznie traktować róże to ja chyba nie mam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 00:28, 04 mar 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Z różami nie pomogę za bardzo Zawsze patrzę, jaka to odmiana i dopiero potem ruszam z sekatorem. W ramach podpowiedzi, wyślę na priva coś, z czego sama korzystam Ja ze swoimi różami jeszcze czekam - głównie ze względu na brak czasu, ale także dlatego, że czekam, aż zakwitną forsycję

Dzięki Agnieszko za fotki. Z cięciem jeszcze czekam tym bardziej że u nas nadal mokro i nie zanosi się na poprawę pogody.
Moją różę kupiłam jako "Angielska biała" (bardzo tajemnicza nazwa )
to ona w ubiegłym sezonie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
anabuko1 07:26, 04 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Ja mam dzisiaj w planach cięcie róż, hortensji i powojnikow
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nallar 21:01, 05 mar 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
anabuko1 napisał(a)
Ja mam dzisiaj w planach cięcie róż, hortensji i powojnikow

Udało się?
Mnie zajęło dwa dni doprowadzanie ogródka do nadejścia prawdziwej wiosny. Obcięłam trawy, hortki, powojniki i część róż. Obstawiam że mrozów już nie będzie. Została mi do sprzątnięcia jedna największa rabata na której przyjdzie mi spędzić cały kolejny dzień. Mam nadzieję że jutro pogoda dopisze i uda mi się to ogarnąć. Na koniec zostawię sobie cięcie pozostałych różyczek.
Napracowana ale szczęśliwa.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Waclaw 18:39, 06 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Nallar napisał(a)

Udało się?
Mnie zajęło dwa dni doprowadzanie ogródka do nadejścia prawdziwej wiosny. Obcięłam trawy, hortki, powojniki i część róż. Obstawiam że mrozów już nie będzie. Została mi do sprzątnięcia jedna największa rabata na której przyjdzie mi spędzić cały kolejny dzień. Mam nadzieję że jutro pogoda dopisze i uda mi się to ogarnąć. Na koniec zostawię sobie cięcie pozostałych różyczek.
Napracowana ale szczęśliwa.


I ja, ilekroć popracuję przy kwiatach, zmęczony ale zadowolony z efektów jestem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Nallar 21:33, 06 mar 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Waclaw napisał(a)


I ja, ilekroć popracuję przy kwiatach, zmęczony ale zadowolony z efektów jestem

Przekonana jestem że większość z nas tak ma. Jeżeli robi się to co się lubi to bez względu na zmęczenie satysfakcja być musi.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 23:26, 06 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Fajnie tak przygotować ogród na nadejście wiosny U mnie pada i ma padać, więc z planów cięcia wszystkiego, co tylko do cięcia się nadaje chyba nic nie wyjdzie Szkoda
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 15:16, 07 mar 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Fajnie tak przygotować ogród na nadejście wiosny U mnie pada i ma padać, więc z planów cięcia wszystkiego, co tylko do cięcia się nadaje chyba nic nie wyjdzie Szkoda

U nas dziś też wyjątkowo zimno, deszczu nie ma ale wieje strasznie. Zrezygnowałam z pracy w ogródku ide pod kocyk.
Miałam dziś przesadzić różę pnącą która włazi mi na kuchenne okno, ale doszłam do wniosku że poczekam na cieplejszy dzień.
Wiem, wiem że lepszą porą jest jesień, ale jak mus to mus, czeka nas malowanie elewacji, więc zabieg przesadzania jest nieunikniony.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies