Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

asiach 21:35, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Asiu pospacerowałam i zwierzaczki pooglądałamMacham


Dziekuję, pozdrawiam i zapraszam
Przepraszam, że dopiero teraz ale ... czas ach ten czas - leci za szybko
Ale nadgonię i nadrobię
asiach 21:37, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
MagdalenaK8 napisał(a)
Asiu pooglądałam...
Pozdrawiam


Magdalenko ja również pozdrawiam , popatrz nadrabiam zaległości
asiach 21:40, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Moja droga dojazdowa cała w liliowcach



Katalpa z bliska

i z daleka


asiach 21:48, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
barbara_krajewska napisał(a)

Asiu, czy te klocki są jakoś impregnowane? I gdzie je pozyskać można?


Basiu, to są podkłady kolejowe i były napewno zaimpregnowane przez pracowników PKP karboliną
Były wymieniane na betonowe i były przeznaczane do wyrzucenia,a mąż je pozyskał od znajomego.
I dzięki temu za niewielkie pieniądze mogłam wykonać obrzeża trawnika i prawie wszystkich rabat.
asiach 21:52, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
mira napisał(a)
Asiu pospacerowałam i zieleń wchłonęłam, a rodzinka jeży mnie urzekła, kiedy to było robione ? Tez miałam jeża w ub roku i tez był mały, ale nie przetrwał a na razie go nie widzę

pozdrawiam pracusiu


Mira akurat te nie pamiętam. Ale ja już miałam przez kilka kolejnych lat jeże. Te akurat są z rodziny czteroosobowej. Raz miaął chyba siedem sztuk i tak razem maszerowały o zmroku na trawnik. Widok niesamowity
Pozdrawiam
Obowiązków nie odpuszczam a jak dochodzi do tego kilka wizyt to już robi się gorąco i troszeczkę ciężko - pozostaje noc
asiach 21:55, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Kondzio napisał(a)
Ale piekne zdjecia ślicznego ogrodu


Kondzio dziękuję i zapraszam
Życzę miłego tygodnia
asiach 21:56, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
AgnieszkaW napisał(a)
Z przyjemnością znów wpadłam do Ciebie w odwiedziny


Dziękuję Agnieszko i życzę miłego tygodnia
asiach 21:58, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Kalamandyna napisał(a)
Normalnie ten ogród to bezludna wyspa. Jeśli masz tam jakiegoś Piętaszka w słusznym wieku to ja tam pędem przybędem bo to mój raj utracony!!!

Mela mam wpadaj
Nie jest źle - głowa do góry ... pierwsze koty za płoty
asiach 22:03, 29 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Napia napisał(a)
Pozachwycałam się
Ja też ostatnio z niczym się nie wyrabiam, więc doskonale to rozumiem.
Twoje tajemnicze ścieżki donikąd lubię bardzo
Biała hortensja śliczna i elegancka. Ja niestety też mam takie, które jeszcze nie kwitły, ale to roczniaki, kupione w ubiegłym roku. Może w tym roku się zaprezentują
Pozdrawiam ciepło


Dziekuję Agnieszko
Te moje ścieżki prowadzą tylko po ogrodzie (nigdzie nie zbaczam z obranego kursu - kóło albo ósemka) - spacerniak
- zaraz pójdę odpocząć u innych tylko nadrobię u siebie zaległości. Juz jestem na prostej - powoli daję radę
Gocha 22:04, 29 cze 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
asiach napisał(a)

[img size=360x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/64/643846/original.JPG[/img]

Asiu to zdjęcie mnie urzekło, ja też tak chcę mieć. Moje hosty sadzone w tym roku prawie nie chcą rosnąć i źle wyglądają, coś je chyba podjada.A Twoje hosty te na tym zdjęciu i inne takie duże są cudne. Ja dawno nie wpadałam na ogrodowisko, nie miałam czasu, teraz próbuję nadrabiać ale syn niestey już czeka na laptop i chce mi wyrwać. Asiu czy masz może róże na pniu ? ja sobie kupiłam 4 szt. i narazie nie wiem jak je przetrzymam przez zimę . Może Ty wiesz co z nimi robić.Porobiłam sporo nowych zdjęć dzisiaj ale okazało się, że w aparacie nie ma karty i się nic nie zrobiło.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i miłego tygodnia życzę.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies