Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

MagdalenaK8 20:29, 30 cze 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Asiu rzeczywiście mi trochę dobrze , piękny ten Twój wjazd z liliowcami.
Ja bardzo lubię liliowce i wybieram się w tym roku do Wojsławic na ich święto.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
asiach 20:32, 30 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jag_58 napisał(a)
Asiu jestem i u Ciebie ,zaległości nadrobiłam ,poczytałam ,artykuł bardzo przydatny i potwierdzający nasz doświadczenia prawda .Asiu wszystkie fotki piękne, katalpa cudna i już kwitnąca moja jeszcze nie bardzo ładny wjazd i fajnie że mimo że nie Twój zadbałaś o niego ,bo ludzie często biorą przykład i wtedy robi się ładnie dookoła dziękuje za całusy dla K


Dziękuję Jagódka za wszystko
Miłych i spokojnych dni i buziaki dla T+K+m Ciebie
asiach 20:36, 30 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
barbara_krajewska napisał(a)

Biała ogrodowa hortensja, to ewenement. Przynajmniej dla mnie


Basiu, sama jestem zaskoczona i mam nadzieję, że nie zmieni koloru i taka zostanie A kwiatów będzie miała kilka lub kilkanaście - ona dopiero zaczyna
Kapibara 21:54, 30 cze 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Asiu to ja tego mojego jałowca obfocę, bo poważnie zastanawiam się, czy go nie ukatrupić jak będę przerabiać przód Zajrzyj niebawem do mnie
Ja pierwsze karzczki sadziłam w 2006 właśnie z przodu i na zasadzie dużo i... głupio.
Ten właściwy ogród ma jakieś 6 lat i powstaje stopniowo. To co na zdięciach, to w zasadzie tylko jedna strona.

Ale jak ma być tak wypasiony jak Twój, to ja jeszcze poczekam te 10 lat....

____________________
Agnieszka Drzewulcowo
asiach 21:58, 30 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Kapibara napisał(a)
Asiu to ja tego mojego jałowca obfocę, bo poważnie zastanawiam się, czy go nie ukatrupić jak będę przerabiać przód Zajrzyj niebawem do mnie
Ja pierwsze karzczki sadziłam w 2006 właśnie z przodu i na zasadzie dużo i... głupio.
Ten właściwy ogród ma jakieś 6 lat i powstaje stopniowo. To co na zdięciach, to w zasadzie tylko jedna strona.

Ale jak ma być tak wypasiony jak Twój, to ja jeszcze poczekam te 10 lat....



Zajrzę napewno
Jag_58 22:03, 30 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Asiu zapomniałam Ci powiedzieć ,ze też mam białe hortki pierwszy raz i jestem zachwycona ,bo czekam na nie 3 lata ciesze się ,ze tez je masz
____________________
Jagoda
asiach 22:07, 30 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jag_58 napisał(a)
Asiu zapomniałam Ci powiedzieć ,ze też mam białe hortki pierwszy raz i jestem zachwycona ,bo czekam na nie 3 lata ciesze się ,ze tez je masz


To wspaniała widomość jak miło też się cieszę bardzo. Ale ja tak długo czekałam na te kwaity, że nie wiedziałam, że taką kupiłam
Napia 22:13, 30 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
asiach napisał(a)


Dziekuję Agnieszko
Te moje ścieżki prowadzą tylko po ogrodzie (nigdzie nie zbaczam z obranego kursu - kóło albo ósemka) - spacerniak
- zaraz pójdę odpocząć u innych tylko nadrobię u siebie zaległości. Juz jestem na prostej - powoli daję radę

Asiu, spacerniak? Chyba promenady i szlaki widokowe U Ciebie koła i ósemki, u mnie będą zakrętaski, za którymi też się będzie kryło wiele niespodzianek.
Muszę przyznać, że podoba mi się Twój wjazd obsadzony liliowcami. Muszę pomyśleć, bo to może być niezły pomysł na obsadzenie nędznego trawniczka przed płotem. Liliowce mam i rozrastają się jak głupie, więc materiał jest. Nie wiem tylko, jak to się zgra kolorystycznie z plnowanymi różami i błękitami. Pomyśleć zawsze można
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
asiach 22:21, 30 cze 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Napia napisał(a)

Asiu, spacerniak? Chyba promenady i szlaki widokowe U Ciebie koła i ósemki, u mnie będą zakrętaski, za którymi też się będzie kryło wiele niespodzianek.
Muszę przyznać, że podoba mi się Twój wjazd obsadzony liliowcami. Muszę pomyśleć, bo to może być niezły pomysł na obsadzenie nędznego trawniczka przed płotem. Liliowce mam i rozrastają się jak głupie, więc materiał jest. Nie wiem tylko, jak to się zgra kolorystycznie z plnowanymi różami i błękitami. Pomyśleć zawsze można


Moje liliowe rosną wzdłuż drogi na tle żywopłotu sąsiada, który kwitnie od wczesnej wiosny
Napia 23:24, 30 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
asiach napisał(a)


Moje liliowe rosną wzdłuż drogi na tle żywopłotu sąsiada, który kwitnie od wczesnej wiosny


Ładne tło, ale sam pomysł wart powielenia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies