Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

asiach 18:49, 01 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Napia napisał(a)


Ładne tło, ale sam pomysł wart powielenia


Dziękuję
ZbigniewG 19:13, 01 lip 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
asiach napisał(a)
..Zbyszku mam nadzieję, że to nie Ty "zosatwiłeś" - "zgubiłeś" te mine, które kilka lat temu saperzy wykopali na tym poligonioe.
To ja z koleżanką miałam też dość nietypowe przeżycie. Wykonywałyśmy inwentaryzację zieleni na terenie popoligonowym w Gorzowie. Po kilku dniach dowiedziałm się z gazety, że saperzy rozminowali teren bo ktoś znalazl miny. Aż struchlałam z wrażenia - jak dobrze, jak czasami człowiek żyje w nieświadomości Miłego dnia

chyba nie bo to co założyliśmy w dzień to w nocy wysadzaliśmy i żeby było ciekawiej to nie swoje tylko innego plutonu, teraz takich "zabaw" już się nie robi bo zbyt "rozrywkowe" ale byłem chyba niegrzeczny bo za karę musiałem kilka lat jeszcze się tak bawić i zbierać takie wojenne zguby
wieczorem usunę to straszydło -plon jednego dnia

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
madeline28 19:54, 01 lip 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
pozdrawiam
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
asiach 19:55, 01 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
ZbigniewG napisał(a)

chyba nie bo to co założyliśmy w dzień to w nocy wysadzaliśmy i żeby było ciekawiej to nie swoje tylko innego plutonu, teraz takich "zabaw" już się nie robi bo zbyt "rozrywkowe" ale byłem chyba niegrzeczny bo za karę musiałem kilka lat jeszcze się tak bawić i zbierać takie wojenne zguby
wieczorem usunę to straszydło -plon jednego dnia



Zostaw fotkę będę miała pamiątkę i dość nietypowe wspomnienie.
Tak masz rację "zabawa" dość ryzykowna tym bardziej, że saper myli się tylko raz!!!
Ciekawa jestem tak na poważnie czy to co znaleźli kilka lat temu też tak wyglądało???
asiach 19:57, 01 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
madeline28 napisał(a)
pozdrawiam


O, Madziu dawno Ciebie nie było jak miło - pozdrawiam
ryska 20:19, 01 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Znów utonęłam w Twoim ogrodzie- tym razem w rzece liliowców.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
asiach 20:27, 01 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
ryska napisał(a)
Znów utonęłam w Twoim ogrodzie- tym razem w rzece liliowców.


ZbigniewG 20:50, 01 lip 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
asiach napisał(a)


Zostaw fotkę będę miała pamiątkę i dość nietypowe wspomnienie.
Tak masz rację "zabawa" dość ryzykowna tym bardziej, że saper myli się tylko raz!!!
Ciekawa jestem tak na poważnie czy to co znaleźli kilka lat temu też tak wyglądało???

raczej nie bo te moje to pozostałość po II wojnie a na poligonach najczęściej znaleźć można nowsze z okresu powojennego, starocie oczywiście też
jedna pomyłka - prawda jest tak że prawdziwy saper myli się trzy razy !!!
dawno bardzo dawno w czasie degustacji mojej wódki weselnej w zacisznej piwnicznej kanciapie wznosząc toast zaproponowałem zacnemu gronu podchorążych zatwierdzenie zasady że saper myli się trzy razy
1. gdy idzie do szkoły oficerskiej (inżynieryjnej)
2. gdy się żeni
3. wiadomo -oby nigdy

na zdjeciu widać ramkę z moim zdjęciem z tamtych czasów ale odciąłem bo co za dużo niewypałów to niezdrowo


i przepraszam wszystkie panie za 2punkt człowiek był młody, głupi itd.
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
malgorzata_s... 21:00, 01 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Oj ile tu rad pożytecznych No i zabawa bombowa Pozdrawiam Asiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaW 21:04, 01 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Tematy bojowe, a ja czekam na dobranockę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies