Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

iwonaal 23:09, 26 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Asiu, pięknie u Ciebie. Fotki nieba, niesamowite kolory. Tak może tylko natura. Pozdrawiam ciepło.
____________________
Zakochana w ogrodach
Viola 23:10, 26 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Asiu, a to małe drzewko (centralnie), to też brzózka ?

____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kosolka 23:14, 26 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
asiach napisał(a)
I pomyśleć, że kilka lat temu ta katalpa po prawej była taka mała jak ta po lewej - obie od taty z ziarenka - sam ją wyhodował


Sentymentalne drzewko.. Dostałam dwa lata temu dwa buki wyhodowane z nasionka. Od mojej przyjaciółki, tej której tata miał wypadek, pamiętasz? Właśnie on je wyhodowal, jak i mnóstwo innych. .. Jutro niestety idziemy na pogrzeb Nie dał rady.. Tak mi się przy okazji Twojej katalpy te moje drzewka przypomniały.. Moja przyjaciółka ma u siebie na działce kilka tatusiowych drzewek- zawsze będzie o nim przy nich myślała.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 23:14, 26 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A Twoimi zdjęciami nie zanudzisz,o nie! Dobranoc!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
sylwiap 23:18, 26 sie 2014

Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 37
Cześć Asiu

Świetna ta katalpa i rzeczywiście pokazała co potrafi Ale skoro Tata wyhodował z fasolki, to się nie ma co dziwić, że taki okaz dorodny. Ciekawa jestem jak się przebarwi jesienią. U Ciebie sucho a u mnie leje, ogólenie bardzo mokry u mnie sierpień w tym toku.
Wiadomość na priv wysłana

sylwiap 23:20, 26 sie 2014

Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 37
kosolka napisał(a)
A Twoimi zdjęciami nie zanudzisz,o nie! Dobranoc!


podpisuję się pod tym takie zdjęcia można ogladać na okrągło
Napia 23:44, 26 sie 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
asiach napisał(a)

Agnieszko, dziękuję za gratkę ale mnie się wydaje, że przez 5 miesięcy 300 stron to chyba niewiele
Ale nie mnie oceniać
Miłego wieczoru

Piękny wynik
Pozdrawiam ciepło, szczególnie, że na zewnątrz zrobiło się chłodno jeszcze chwilę pospaceruję po Twoim ogrodzie,Asiu. To będzie taki wieczorny spacer przed snem
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
asiach 08:01, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
iwonaal napisał(a)
Asiu, pięknie u Ciebie. Fotki nieba, niesamowite kolory. Tak może tylko natura. Pozdrawiam ciepło.


Ach to niebo piękne - trochę groźne ale piękne
Pozdrawiam ciepło bo u nas +10
asiach 08:04, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Viola napisał(a)
Asiu, a to małe drzewko (centralnie), to też brzózka ?


Violu, to magnolia krzewiasta ale podcięłam i zrobiłam drzewko. Za bardzo się rozrastała i wchodziła w kolizję ze ścieżką
asiach 08:15, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
kosolka napisał(a)


Sentymentalne drzewko.. Dostałam dwa lata temu dwa buki wyhodowane z nasionka. Od mojej przyjaciółki, tej której tata miał wypadek, pamiętasz? Właśnie on je wyhodowal, jak i mnóstwo innych. .. Jutro niestety idziemy na pogrzeb Nie dał rady.. Tak mi się przy okazji Twojej katalpy te moje drzewka przypomniały.. Moja przyjaciółka ma u siebie na działce kilka tatusiowych drzewek- zawsze będzie o nim przy nich myślała.


Sytuacja z tatą przyjaciółki przykra.
Ale takie prezenty to bardzo fajna sprawa. Wówczas daną roślinę kojarzymy z osobą i ją wspominamy
Żyje w naszych myślach
Pozdrawiam serdecznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies