Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

asiach 08:24, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
kosolka napisał(a)
A Twoimi zdjęciami nie zanudzisz,o nie! Dobranoc!


Dzień dobry!
Ale ja nie mam nic innego do pokazania albo te same rośliny albo inne tło -piękne niebo
asiach 08:25, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Napia napisał(a)

Piękny wynik
Pozdrawiam ciepło, szczególnie, że na zewnątrz zrobiło się chłodno jeszcze chwilę pospaceruję po Twoim ogrodzie,Asiu. To będzie taki wieczorny spacer przed snem



Ja również pozdrawiam ciepło bo na dworze słonecznie ale zimno
asiach 08:28, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
sylwiap napisał(a)


podpisuję się pod tym takie zdjęcia można ogladać na okrągło


Dziękuję ale jesteście miłe
Pozdrawiam ciepło

asiach 08:48, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
sylwiap napisał(a)
Cześć Asiu

Świetna ta katalpa i rzeczywiście pokazała co potrafi Ale skoro Tata wyhodował z fasolki, to się nie ma co dziwić, że taki okaz dorodny. Ciekawa jestem jak się przebarwi jesienią. U Ciebie sucho a u mnie leje, ogólenie bardzo mokry u mnie sierpień w tym toku.
Wiadomość na priv wysłana



Katalpa - a właściwie dwie tegoroczna i kilkuletnia - takie zderzenie pokazuje, że warto czekać - oba drzewka to prezenty
Wiadomość na priv czytała i widziałam. Ale Ty masz co pokazać. Bardzo ładny początek ogrodu. A to co pokazałaś to typowy wgłebnik - pięknie obdarzyła Was natura. Inni robią sztuczny a Wy macie naturalny. Można pozostawić tak jak jest - koszenie jest mozliwe choć trudniejsze. Można zrobić skalniak, można obsadzić krzewami, można zrobić zabezpieczenie - murek. Czyli możliwości sporo.
kosolka 09:35, 27 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dzień dobry A Wy pewnie odliczacie już dni do wyjazdu, co?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
asiach 10:00, 27 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
kosolka napisał(a)
Dzień dobry A Wy pewnie odliczacie już dni do wyjazdu, co?


Dzień dobry!
Jag_58 10:10, 27 sie 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Witaj Asieńko pięknego dnia życzę u nas tez pogodnie
____________________
Jagoda
marta_d 10:24, 27 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witam słonecznie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Napia 14:05, 27 sie 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Asiu, cały czas myślę o złotym perukowcu, którego masz u siebie. Czy on ma raczej pokrój krzewiasty czy przypomina drzewko? I jak duży urośnie? Znalazłam już kilka informacji na jego temat, ale nie ukrywam, że zależy mi na Twojej opinii
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agania 14:20, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Asiu, wszystko co najlepsze przynosisz mi... to tak jak w piosence, tak bardzo zachwyca mnie twój ogród Catalpa to prawdziwa królowa i ma już te fajowskie sople

moje catalpy sa kupowane szczepione, one nie mają takich sopli, ale dwie już zaczynały kwitnąć, to dwa takie sople tylko zobaczę

Twoja ma ich tak dużo, ale prowadzona od ziarenka, to już dojrzałe drzewo i jak pięknie prowadzone, gratuluję drzewa i specjaliście hodowcy tacie

Zachwycona pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies