Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Wioli

Wiola 07:15, 19 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Heh tak myślałam... Teraz mozecie mi pomoc wytyczyc nowe rabaty? Kiedys chcialam w proste linie isc ale chyba to nie jest dobry pomysł. Co z tymi moimi brzuchami zrobić?

____________________
Ogród Wioli
anbu 09:05, 19 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wiolu masz to co ja, najchętniej wszystko w kupie bym posadziła, bo inaczej rabaty mi się łyse wydają. Dobrze, że forum mnie hamuje
____________________
Ania Ogród Ani :)
Wiola 13:09, 19 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Mnie jak widać nie pohamowało za bardzo no ale coś trzeba robić a skoro miejsca do obsadzania coraz mniej to se chociaż poprzesadzam

Mam już pomysł na ten mój przedogródek, wiem gdzie by mi te RH pasowały..... a w ich miejsce mogły by iść kulki buksikow.... tylko w tym roku chyba dam im spokój....
____________________
Ogród Wioli
Marta 09:09, 21 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Wiola napisał(a)
Heh tak myślałam... Teraz mozecie mi pomoc wytyczyc nowe rabaty? Kiedys chcialam w proste linie isc ale chyba to nie jest dobry pomysł. Co z tymi moimi brzuchami zrobić?



Rabaty poszerzyłabym, a brzuchy zrobiłabym szersze. Wymyśliłaś już co będziesz sadziła koło piaskownicy?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 21:08, 21 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Zastanawiam się czy nie wywalić tam hakuro... Tylko to bardzo widoczne miejsce z drogi i wprost wjazdu to chciałabym cos lepszego... Nie mam pomysłu
Wogole mnie wena i siły opuściły. Dziś wkoncu maz zabral reszte rzeczy garażowych z placyku, ogarnelam i jest tak...
Mam zamiar lezec.... i szykować sie do obrony licencjata...
____________________
Ogród Wioli
Wiola 17:35, 01 cze 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Myślę i myśle co przed te piaskownice, pomysłu jednak brak. Za to postanowiłam że zrobie rabate pomiędzy piaskownicą a placykiem

Placyk ma 3 m więc spokojnie tyle miejsca tu będe mieć, na szerokość ponad 5m. Proszę o propozycje. Koniecznie musi tu być drzewo.... najlepiej dość wyrażne.... po głowie chodzi mi katalpa, może śliwa wiśniowa. Miejsce bardzo słoneczne, tylko późnym popołudniem jest tu cień.
____________________
Ogród Wioli
Psiamama 22:49, 01 cze 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Hej Wiola witaj w klubie dziubdziających powiekszaj brzuchy Moja rabata na razie jedyna jaką mam miała bodaj 80 cm i myslalam że jak powiększenie to już pies nie będzie miał gdzie biegać a Ty miejsca masz że ho ho Będę śledzić Twoje działania. Kule bukszpanowe masz wypas
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
anbu 08:43, 02 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wiolu a może planuj rabaty bardziej kompleksowo, jako całość a nie takie pojedyncze gdzieś tylko porozrzucane
____________________
Ania Ogród Ani :)
Wiola 13:00, 02 cze 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Anbu no tak bym chciala ale to trzeba mieć pojęcie i wene przy okazji a u mnie brak i jednego i drugiego.....
Pomożecie??
____________________
Ogród Wioli
anbu 13:08, 02 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
No to wklej plan terenu, ja co prawda zielona ogrodniczka i to mi trzeba pomagać ale zapewne inni chętni, mądrzejsi rzucą okiem
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies