paula23
23:48, 08 mar 2016

Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Używasz mączki bazaltowej a może wiesz coś o diabazowej ?? właśnie trafiłam na artykuł który twierdzi ze one prawie się nie różnią a cena śmieszna 11 zł/tona. Musze się zapoznać z tematem.
Swoją drogą dobra cena u mnie jest po 5zł za kg...
____________________
Paula Moje trudne początki
Paula Moje trudne początki