Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi

Ivvvona 22:14, 11 maj 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jak bym miała taki teren też bym pewnie część przeznaczyła na łąkę. Wyobrażam sobie tą bujność kwiecia
____________________
W ogródku Iwony
Monika1202 13:02, 12 maj 2014


Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 151
Witam ,
Śliczny ogród pocieszyłam się tym, że nie tylko ja mam tyle koszenia w sezonie u Ciebie też sporo tego ... Choć przyznaje , że ja lubie kosić trawę mój mąż nazywa mnie "kosiarzem" . Pozdrawiam i oczywiście zapraszam do siebie.
____________________
Monika, Wiejski Ogród Moniki , Cienista rabata , Glorioza Rotszylda ,
asica 09:35, 17 maj 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3818
PERKA napisał(a)
Jagoda, nazw niestety nie pamiętam, rh czerwony od 3 lat nie kwitł, chorował i były tylko same kłopoty. Jak mu poobrywałam wszystkie liście, przycięłam na wysokość ok 20-30cm, opryskałam i zagroziłam że go wy...... no to w tym roku proszę zakwitł... .... i można ?
Fajnie, że Ci się podoba, funkie jeszcze nie rozwinęły się całkiem. Jak są w pełnej krasie to prawie nie widać spod nich kory...

hehe, też mam takiego i wyobraź sobie, że to samo zaplanowałam, najpierw go ogołocę, opryskam, a jak nie pomoże to idzie do karceru pod iglaki, jak chce mieć same liście to niech tam siedzi majątek wydałam na opryski dla niego i nic - a winny skoczek różanecznikowy
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Anabell 23:15, 19 maj 2014


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962


Ja mogę dołączyć do Twoich słów.
Marzy mi się też taka łąka, miejsce mam po wycince kilku starych drzew owocowych.
Twoje zagoniki natchnęły i mnie na zrobienie rabatek w gorszym wydaniu, Pozdrawiam .
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
rozetka 08:43, 20 maj 2014


Dołączył: 24 kwi 2014
Posty: 24
Witaj Perko, tak ślicznie u Ciebie, że nie chce się wyjść z twojego ogrodu, piesek uroczy. Też mam pieska, yorka 10 lat, była także do niedawna z nami jej mama Ksena 13 lat, ale niestety odeszła od nas w kwietniu po 13 latach mieszkania z nami. Mója suczka Moli tak jak twój pasterski piesek bardzo lubi biegać po całym ogrodzie i ścigać koty sąsiada.
Ja mieszkam w miejscowości prawie o takiej nazwie jak Twoja, Olbrachtowice woj.dolnośląskie,
pozdrawiam

marta_d 17:48, 24 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
piękny ogród imponujący kawał ziemi będę chętnie odwiedzać
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Jag_58 22:44, 14 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Małgosiu gdzie się podziewasz ????
____________________
Jagoda
bartek_luberda 23:14, 14 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Ostatnio była widziana u mnie Pozdrawiam Dziękuję za miłe słowa
____________________
Ogródeczek
PERKA 23:58, 14 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Banalne - miałam urlop i po prostu nie miałam czasu na nic - w tym na odpoczynek śmieszne ale prawdziwe! Dzisiaj na ogrodowisku nadrobiłam zaległości odwiedzając ulubione wasze ogrody, gdzie niegdzie zrobiłam wpisy i miło mi że mnie wyczaiłyście poczyniłam kilka fotek aby uaktualnić co u mnie się teraz dzieje.

W tym roku donice przy tarasie obsadziłam tak:


hosty na rabacie pod oknami


miskanty zaczyna być już widać, nadal czekam na ich bujne czupryny


jaśminowiec wonny coraz okazalszy, marzy mi się taki kilku metrowy okaz , marzenia dobra rzecz


lawenda zaczyna nabierać kolorków - ale to dopiero początek, będzie ciemniejsza


____________________
Moje miejsce na ziemi
AgnieszkaW 00:04, 15 cze 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie masz, łany lawendy cudne
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies