Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi

Ivvvona 21:11, 19 cze 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Super nabytek ,też kiedyś marzyłam o tulipanowcu, ale wymiarami nie bardzo pasuje do mojego ogródka, ale u Ciebie jak najbardziej
____________________
W ogródku Iwony
PERKA 21:35, 19 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Jagoda - wiem , że na kwiaty tulipanowca czeka się niestety długo, ale mam nadzieję, że się doczekam U ciebie z pewnością niebawem się pojawią - czekam na fotkę!
Dzięki za odwiedziny!
____________________
Moje miejsce na ziemi
PERKA 21:54, 19 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Iwonka - do każdej wielkości ogrodu znajdą się odpowiednie rośliny - Ty to dobrze wiesz widać po tym co stworzyłaś. Zjawiskowe masz np. hortensje na które ja choruję a jakoś jeszcze nie udało mi się "wyhodować"
____________________
Moje miejsce na ziemi
grazyna_olsz... 23:16, 19 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witam serdecznie
Piekne te Twoje miejsce na ziemi
Łany lawendy powalające donice z pelargoniami przed domem super a psina rozbrajający
PERKA 23:29, 19 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Dziękuję za odwiedziny i miło, że Ci się podoba, już gnam z rewizytą.
____________________
Moje miejsce na ziemi
yolka 21:19, 20 cze 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Trafiłam do Ciebie z wątku Paniprzyrody, masz piekny duży ogród, ogrom pracy przyniósł wspaniały efekt. Bardzo mi sie u Ciebie podoba. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
paniprzyroda 08:41, 22 cze 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jestem ze spóźnioną rewizytą, ale wcześniej poczytałam co nieco. Masz piękny duży ogród i w związku z tym dużo pracy, ale efekty to wynagradzają, łan lawendy jak w Prowansji, cuda że nie wspomnę o innych roślinach. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
PERKA 09:06, 22 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
yolka i paniprzyroda - dzięki za uznanie, macie rację - dużo pracy ale ja w ogrodzie tak odpoczywam , kiedyś bym nawet nie pomyślała, że będę taką "ogrodniczką" ale to tak jak wciąga i daje satysfakcję.

powojnik w pełni kwitnienia, Jerzy Popiełuszko


widoczek
____________________
Moje miejsce na ziemi
Nallar 18:53, 22 cze 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Duży ogród, dużo roślin, z pewnością dużo pracy, tylko piesek maleńki. Podoba mi się to co pokazałaś.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
jola_B 22:14, 22 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2014
Posty: 87
Witaj Perka. Pytałaś u mnie w jakim stylu chcę stowrzyć swój ogród. Oglądam Twoje zdjęcia i śmiało mogę powiedzieć że to jest własnie mój styl Pięknie masz. Dokładnie tak mi się marzy. No prawie dokładnie tak bo jednak mam nieporównywalnie mniejszą przestrzeń i po bokach będę chciała się mocno odizolować od sąsiedztwa więc roślinnośc będzie wyzsza i bardziej gęsta.

Wracam do przeglądania twoich zdjęć i jeśli nie masz nic przeciwko to będę się inspirować.
Pozdrowienia



PERKA napisał(a)
Jako ogrodniczka - samouczek zaraziłam pasją mojego męża i we dwoje stworzyliśmy miejsce na ziemi do którego chcemy i uwielbiamy wracać każdego dnia. Działka przylega do lasu a my lubimy naturalny styl, więc staramy się aby nasz ogród miał podobny charakter. Jesteśmy świadomi tego, że musi upłynąć wiele lat aby drzewa urosły i aby powstał "klimacik" który sobie wymarzyliśmy.

Taki był nasz początek - totalna dzicz :


a teraz kilka zdjęć tego co już udało się nam osiągnąć własnymi siłami:

Przedogródek - strona lewa:


Widok z kuchennego okna:


Przedogródek - strona prawa:


Klomb - widok z tarasu:



i mój "paniusiowski" ogródek :


Ach jeszcze moje ulubione tulipany





Zdjęcia oczywiście z poprzedniego roku.
Chętnie skorzystam z każdej Waszej podpowiedzi, opinii, rady.
____________________
Jola - Ogród od zera
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies