Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi

PERKA 22:45, 30 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Jagoda, dziękuję
Mam taki chytry plan aby wysadzić sporą gromadkę białych zawilcy w miejscu pod lasem aby uzyskać taki naturalny efekt. Zobaczę ile uda mi się ich zdobyć od rodziców i czy się przyjmą. Mam jeszcze żółte malwy, jak zakwitną wrzucę fotkę. Ale do Twojego PARKU mi jeszcze daleko, ale małymi kroczkami wiem w jakim kierunku dążyć. Fajnie , że tu trafiłam!
____________________
Moje miejsce na ziemi
margi 23:20, 02 lip 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Lawenda powala,dlaczego moja taka bylejaka?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
PERKA 23:28, 02 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Próbowałam dzisiaj cyknąć fotki bzyczkom ale one za szybko ..... , uciekały dlatego są rozmazane




kolejny powojnik rozkwitł

____________________
Moje miejsce na ziemi
PERKA 23:34, 02 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Małgoś, słońce i przepuszczalne podłoże - wg mnie to sedno sprawy. Ja nie mam doświadczenia w ogrodnictwie i sama nie wiem jak to się udało, że ona taka dorodna, cieszy oko faktycznie, ale dałam jej właśnie to i jest ok! Nie lubi stania w wodzie po korzenie gniją a w cieniu się wyciągają. No i moje spostrzeżenie, choć może jednak upodobanie - sadzić w dużych grupach - po kilka, kilkanaście a najlepiej kilkadziesiąt sztuk, wtedy jest efekt
____________________
Moje miejsce na ziemi
bartek_luberda 23:39, 02 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Lawenda jest super aż koło mojej bzyczało dzisiaj Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
yolka 13:51, 03 lip 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Śliczna lawenda. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malkul 16:47, 03 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Te bzyczki to i ja dziś próbowałam obfocić, ale faktycznie za szybko się uwijają
Śliczna ta lawenda
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kasik 21:56, 03 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Przyszłam się przywitać.

Piszesz u mnie, ze tak pięknie, a ja jak weszłam do Ciebie, to dopiero zobaczyłam piękno. Cudny masz ogród - mojemu daleko jeszcze. Zagoneczki piękne i te skrzyneczki po prostu super. Sama o takich myślałam, ale moi chłopcy tak nie myśla, a ze oni zajmują się ogródkiem warzywnym , to się nie wtrącam.
Zagonek z lawenda przeuroczy, po prostu przeuroczy. Pytasz o jakiegoś solitera - efektownego. Ja się zakochałam w wiązie 'Camperdownii'. Już go zakupiłam i czekam cierpliwie na efekty. Polecam.


Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
PERKA 22:40, 03 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Beatka, yolka, Gosia - dziękuję za wizytę, jeżeli chcecie, to zbiorę nasionka i mogę się z Wami tym cudeńkiem podzielić. Już raz wysyłałam, ciekawe, czy którejś dziewczynie się udało wyhodować roślinki?
Kasia, cieszę się, że wpadłaś. Dzięki O możemy się wzajemnie inspirować a to nieoceniona pomoc. Poszukiwania solitera nadal trwają, wezmę tego wiąza pod rozwagę, choć na razie w rankingu prowadzi głóg dwuszyjkowy Paul's Scarlet - propozycja Jagody a zaraz za nim galopuje grujecznik - a to podpowiedziała Iwonka. Znając siebie to będzie jedno i drugie
____________________
Moje miejsce na ziemi
malkul 21:50, 04 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Perko - ja już mam pełen zestawik
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies