Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 08:38, 20 lut 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
kaz742011 napisał(a)
Udanego robalobicia życzę .

asiak napisała
Muszę pomyśleć... no nie jest to tanie, ale jak skuteczne to warto

Nooo działa..niestety....piszę niestety ze względu na cenę... mnie się fajnie gada , bo mam mniej niż 100 m2 więc jedna paczka mi wystarcza..ale co mają mówić ci co mają duże działki ???
Bardzo ważna jest wilgotność podłoża..to gwarancja sukcesu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:41, 20 lut 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Katkak napisał(a)
Eluś wieeeeele bym dała żeby zobaczyć minę tego kuriera . Smaczek świetny. Musisz jeszcze cyknąć fotę swoich wszelkich świecących smaczków o zmroku.

Mina ..bezcenna zapewniam
Co do wieczornych iluminacji , to muszę kupić więcej latarenek żeby to miało sens..bo mam teraz..aże 3 szt ro była już końcówka sezonu i wycofali je ze sprzedaży ale na wiosne siem postaram
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 09:53, 20 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Rewelacyjnie na poprawę nastroju móc poczytać Twoje wypowiedzi Kofam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 16:46, 20 lut 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Elaaaaaaaa, no jak można na tak długo uciec co??? Fajnie, że już jesteś
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Urszulla 13:28, 25 lut 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
gierczusia napisał(a)
Przez ten nieustający deszcz ślaja mi siem po ogrodzie jakowaś hołota najczęściej taka


Ale tuż za płotem spektrum hołoty jest znaacznie wiėksze ci , którzy u mnie byli , wiedzą ,że droga jest przy osiedlu a śmietnik..jest tuż kolo dzika chyba śmieci zacznę ze strachu po prostu za płot wyrzucać ,żeby dziecku bliskich spotkań z dzikami oszczędzić



Natomiast wszytskim , którzy mają problem z opuchlakami polcam stosować je teraz...używałam ich już wielokrotnie i stwierdzam ,że mokrośč podłoża , znaczna i długotrwała ogromnie poprawie działanie prepratu a więc do dzieła mordercy opuchlaków


Przychodzą w takiej ..hmmm steropianowej trumiece

I bardzo l bardzo niewinnie wyglądają
Kurier jak zwykle mnie nie zastał , bo pracują coniektórzy i chciał dostarczyc mi paczkę w dniu następnym. Mnie zależało na czasie , no bo leje i nie wiedziałam w jakiej temperaturze będà to przechowywać a to ważne !! Więc mówię kurierowi : panie..ma pan tam 5 milionów robaków , które wchodzą innym robakom do dooopy ,żeby je potem wykończyć od środka to trzeba dostarczyć jak najszybciej ;... dostarczył



Dobrego dnia Wam życzę i niech juź nie pada






To dobrze że go przekonałaś . Mógł np zgłosić że przewozony jest niewłaściwy towar. Roślin i zwierząt nie wysyła się zwykłymi paczkami. są do tego droższe przesyłki. Robale to chyba do zwierząt należą jednym słowem miałaś szczęście. Pozdr.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ewa777 14:48, 25 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Eluś, fajne, że jesteś Rozweselisz nas tuż przed nadejściem wiosny
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Bogdzia 17:06, 25 lut 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewa777 napisał(a)
Eluś, fajne, że jesteś Rozweselisz nas tuż przed nadejściem wiosny

To prawda jak ją poczytac humor się poprawia, tylko ciągle jej za mało.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pluszakowa 09:23, 03 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Kochana zostawiam buziaki i powodzenia z robalami.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
gierczusia 14:05, 04 mar 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pluszakowa napisał(a)
Kochana zostawiam buziaki i powodzenia z robalami.

Madziu ja mam nadzieję ,ze to już trupy jak nie nicienie je załatwiły to może zestaw lekka zima a potem nagłe mrozy liczę na to ,że dały się zaskoczyć tak jak mój kot , a raczej jego sierść już jej - znaczy siem- tej sierści wydawało się ,że będzie ciepło..zaczęła wyłazić..ta zimowa ma się rozumieć a potem przyszły te mrozy...aaaaa... Dobrze ,że kot to norweg , więc nawet letnia sierść jest..całkiem , całkiem
Może wreszcie w tym sezonie uda nam się spotkać
Buuziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:09, 04 mar 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Eluś, fajne, że jesteś Rozweselisz nas tuż przed nadejściem wiosny

Bogdzia napisała
To prawda jak ją poczytac humor się poprawia, tylko ciągle jej za mało.

Sylwia Słomcz... napisała
Rewelacyjnie na poprawę nastroju móc poczytać Twoje wypowiedzi Kofam

Dziewczynki dzięki za miłe słowa mam nadzieję ,że mój niebyt na forum jakoś mi wybaczycie..to nie lenistwo, tylko masa dziwnych spraw , o których wolę nie pisać...ale tęsknię i myślę o Was nieustannie

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies