Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Kasial 15:51, 25 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ksiu, Basiu - nie odejdę zatem
Uzbroje się w cierpliwość i zajmę się rozmnażaniem roślin. Właściwie to już się zajęłam zobaczymy co z tego wyjdzie. Rozmnażam berberys, bukszpan i hortensje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zabieram się za plan ostateczny
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Nallar 18:03, 25 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasial napisał(a)

Już chyba wiem co to jest!!! Rudbekia jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie mnie z błędu.
Człowiek uczy się całe życie


Przyszłam się przywitać.
Masz rację Kasiu to jest Rudbekia. Czytałam o Twoich rozterkach i zwątpieniach. Widziałaś jak wyglądał mój ogródek na początku pokazałam na stronie 23, 25, 28 Wtedy też myślałam tak jak Ty. Zacznij tylko a sama się przekonasz, że to jest możliwe.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Magda_ 14:16, 27 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Witaj....
Kasia ma rację w 100%, każdy z nas dzięki ogrodowisku zmienił lub zmienia swój ogród. Wychodzi nam to na dobre bo nasze ogrody nabierają kształtu Tak więc kochana podglądaj, planuj i sadź
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Kasial 10:57, 28 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witajcie Ewo i Magdo
Dziękuję Wam za słowa wsparcia. Zaraz poczytam Wasze wątki. Mam nadziję, że dostanę energii do działania
Wiecie, ze mną to jest tak, że ja chce robić i będę robiła z tym, że na razie nie mam jak i stoję i muszę poczekać i to jest takie deprymujące! Ale oswajam się z tą sytuacją, uzbrajam się w cierpliwość i może dam radę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 13:56, 30 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jestem w końcu z rewizytą Dzień dobry No nie, chciałaś się wymiksować?? Co Ty! Przejrzyj mój wątek - większość wpisów jest moja Ale dzięki temu że pytam i pytam, no i jeszcze oglądam, już parę rzeczy nowych wiem Będe zaglądać. Nie czytałam dokładnie wszystkiego u Ciebie, bo w końcu w robocie jestem Ale widzialam piękny sad!! I to ze nie ma go byc. Muszę się zagłębić. Miłęgo dzionka!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
zawitka 19:45, 31 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Kasiu no co Ty chcesz rezygnować a jak i komu pokażesz walkę z budową a potem skąd weżmiesz zdjątka jak zaczęłaś ogród To że nie pisza to nie znaczy że nie zaglądają Głowa do góry myśl o nowym domku .Wybierz sobie kawałek pola gdzie budowy nie będzie i znoś i rozmnazaj rośliny Wiesz jaka to frajda .Ukorzeniacz kochanienka i do roboty Trzymam kciuki i będę zaglądać
A podglądnęłam stolik ----czym malowałaś go jaką farbą bo swoją leżankę chcę na biało pomalować
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasial 10:47, 01 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
kosolka napisał(a)
Jestem w końcu z rewizytą Dzień dobry No nie, chciałaś się wymiksować?? Co Ty! Przejrzyj mój wątek - większość wpisów jest moja Ale dzięki temu że pytam i pytam, no i jeszcze oglądam, już parę rzeczy nowych wiem Będe zaglądać. Nie czytałam dokładnie wszystkiego u Ciebie, bo w końcu w robocie jestem Ale widzialam piękny sad!! I to ze nie ma go byc. Muszę się zagłębić. Miłęgo dzionka!


Witaj u mnie
Chciałam działać w ukryciu na razie podglądam i uczę się. Dobrze, że trafiłam na Ogrodowisko, przynajmniej chłonę wiedzę i już mniej więcej wiem czego chcę i jak się do tego zabrać.
Ja Twój wątek to od początku cały mam prześledzony u Ciebie przynajmniej coś się dzieje. A ja ma ręce związane. Jedyne co robię to gromadę roślinki sadzę na tymczasowych miejscach, też szkoda zdjęcia robić, bo widać tylko chaos i brzydką trawę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 10:59, 01 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
zawitka napisał(a)
Kasiu no co Ty chcesz rezygnować a jak i komu pokażesz walkę z budową a potem skąd weżmiesz zdjątka jak zaczęłaś ogród To że nie pisza to nie znaczy że nie zaglądają Głowa do góry myśl o nowym domku .Wybierz sobie kawałek pola gdzie budowy nie będzie i znoś i rozmnazaj rośliny Wiesz jaka to frajda .Ukorzeniacz kochanienka i do roboty Trzymam kciuki i będę zaglądać
A podglądnęłam stolik ----czym malowałaś go jaką farbą bo swoją leżankę chcę na biało pomalować


Witaj Zawitko
Ukorzeniacz kupiłam, roślinki ukorzeniam, nie wiem na ile mi to wyjdzie. Gromadzę roślinność cobym miała na zaś przynajmniej już wiem co chcę.
Chodziło mi tylko o to, że ja nawet nie mam zdjęć żeby coś pokazać, bo nie ma co póki co.
Jeśli chodzi o meble to tylko stolik jaki chcę zrobić, ten na zdjęciu robiła moja koleżanka. Czekam jeszcze na palety, ale jak zacznę robić dam znać jaka farba
Zaraz prześledzę Twój wątek i pewnie znowu się czegoś nuczę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
zawitka 20:15, 01 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Fajnie daj znać jak się dowiesz jak to farba . jak zaczniesz budowę to rób zdjęcia Najgorzej zacząć a potem poleci .Ty masz szczęście że zaczynasz od początku Masz czas na plany co do ogrodu i roślinek .Trzymam kciuki i bedę Was wspierać Wiem co to budowa .A żebyś nie nyślała że tylko Ty przez to przechodzisz to powiem Ci w sekrecie ha ha że jestem byłą nauczyciekką wf A jak poszłam na emeryturę sama położyłam 100 m terakoty na podzłodze w piwnicy ha ha I dzisiaj mam czystto i w domu i w piwnicy Więc do dzieła
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasial 00:29, 02 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Haha no nieźle ja tylko malowałam ściany ale nie jedt powiedziane, że kiedyś nie położę terakoty póki co mam zamiar zrobić stolik i inspekt
Jutro podpytam jaka farba i dam znać.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies