Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

leon60 07:23, 24 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Super
Zazdroszczę leśnego zakątka
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
MAD 08:04, 24 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
alis, Zana, MirellaB dzięki.
Sebek napisał(a)
Też nie będe mógł zasnąć

Aż chce Ci się nakopać za to, że taki ogród przed nami chowasz

Nakopać mi chcesz? Służę łopatą. Chętnie wytyczę miejsce pod kolejną rabatę. Darń do zdjęcia, gleba do przekopania. Możesz się nakopać do woli.

Sebuś miło, że wpadłeś!

leon60 napisał(a)
Super
Zazdroszczę leśnego zakątka

To dopiero jego zaczątek leśnego zakątka ale już mnie cieszy. Wszystko wsadzone jedno na drugim. Myślałam, że dam rade szybciej przyszykować teren. Niestety czasu brak. Więc robię po kawałeczku. Kiedyś będzie tak jak sobie wymarzyłam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kasia_CS 09:07, 24 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
O mamuniu, jakie piękne masz zakątki (o zdjęciach cudnych już nie mówiąc...) Jest przepięknie - fajnie, bo tak totalnie różnorodnie - masz leśny zakątek - u mnie nie uświadczysz Nie da rady w centrum miasta, a muszę powiedzieć, że coraz bardziej mi się podobają takie cieniste zakamarki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kacha123 09:15, 24 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
No to zaszalałaś z tymi fotami! Po takiej przerwie, to by się trochę więcej prosiło! Zwłaszcza, że z "uchylonego rąbka tajemnicy" wyglądają same cuda! Taki piękny ogród! I też Ci się wszystko nieźle rozrosło!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
MAD 09:46, 24 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasia_CS napisał(a)
O mamuniu, jakie piękne masz zakątki (o zdjęciach cudnych już nie mówiąc...) Jest przepięknie - fajnie, bo tak totalnie różnorodnie - masz leśny zakątek - u mnie nie uświadczysz Nie da rady w centrum miasta, a muszę powiedzieć, że coraz bardziej mi się podobają takie cieniste zakamarki

Fakt, urozmaicenie u mnie spore. Od totalnej patelni na której najlepiej czuje się lawenda po przyjemny cień pod koronami brzóz. Wygrzebałam wiosną nawet mini oczko wodne. Ilość ptaków w ogrodzie wzrosła x 10. Stale kursują do wodopoju.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:48, 24 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kacha123 napisał(a)
No to zaszalałaś z tymi fotami! Po takiej przerwie, to by się trochę więcej prosiło! Zwłaszcza, że z "uchylonego rąbka tajemnicy" wyglądają same cuda! Taki piękny ogród! I też Ci się wszystko nieźle rozrosło!

Jak będę teraz tydzień bez dzieci to może uda mi się pogrzebać trochę w ziemi i coś dopstrykać. Co prawda prawie nic nowego się nie dzieje, więc i zmian spektakularnych brak.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kuba 09:58, 24 cze 2017


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Ale pięknie się dorósł Twój ogród
Wszystko w nim przyciąga: i cieniste zakątki i piękne róże
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Toszka 10:22, 24 cze 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No wreszcie jakieś wieści. Dodam, że śliczności wieści
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MAD 19:00, 24 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kuba napisał(a)
Ale pięknie się dorósł Twój ogród
Wszystko w nim przyciąga: i cieniste zakątki i piękne róże

Ewca fajnie, że wpadłaś do mnie. Fakt, ogród mężnieje i zagęszcza się wszystko. Powoli robi się busz.

Dlaczego u Ciebie na wątku cisza?
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 19:00, 24 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Toszka napisał(a)
No wreszcie jakieś wieści. Dodam, że śliczności wieści

Toszka!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies