Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 13:37, 25 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8266
Makao_J napisał(a)
Ooo właśnie. Ten kolor desek.
Jaki masz?

Za chwilę przywożą mi deski i będziemy musieli jechać coś kupić. Prawdopodobnie będziemy olejować.

Jaki kolor masz?


Nie mam żadnego koloru, to modrzew syberyjski, zostaje jak jest, surowy aż się wysrebrzy. Tak samo zrobiłam z płotem od frontu i jest fajnie.
____________________
ogród pod lasem
Makao_J 13:40, 25 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
UrsaMaior napisał(a)


Nie mam żadnego koloru, to modrzew syberyjski, zostaje jak jest, surowy aż się wysrebrzy. Tak samo zrobiłam z płotem od frontu i jest fajnie.

Aaaa, okej. Śliczny ma kolor. Też bym nie malowała jak tak.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
inka74 14:31, 25 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ten płot bosko wyszedł. Ani szmaty ani sąsiada i jego zabudowy nie widać.

Te zdjęcia poprzednie bez drzew to normalnie jak z innego ogrodu. Wycięłaś coś oprócz trawy?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 21:49, 25 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Ten płot piękny...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
lilarose 21:50, 25 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Iza sorry, że zaśmiecam ale przyszłam do klubiku z prośbą o radę w sprawie wymiany obwódki
Dziewczyny zajrzałybyście do mnie na chwilkę?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 21:56, 25 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Płot rewelacyjny
to, że zrobiony przez męża, podnosi jego wartość- uwielbiam, jak facet coś w domu/ogrodzie własnoręcznie skleci- a jak jeszcze wygląda, jak to na zdjęciach, to w ogóle zachwyt
Moje chłopaki (tj ojciec i mąż) też co chwila mi coś montują, jestem z tych ich prac szalenie dumna
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
UrsaMaior 07:26, 26 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8266
inka74 napisał(a)
Ten płot bosko wyszedł. Ani szmaty ani sąsiada i jego zabudowy nie widać.

Te zdjęcia poprzednie bez drzew to normalnie jak z innego ogrodu. Wycięłaś coś oprócz trawy?


Hahaha nieee, drzewa są, a nawet ich przybywa Dziubię teraz na wyspie, wczoraj Kwartet przyjechał i zarządzał Powoli coś się zaczyna wyłaniać, ale muszę jeszcze skoczyć po parę przecinków cisowych.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 07:26, 26 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8266
lilarose napisał(a)
Iza sorry, że zaśmiecam ale przyszłam do klubiku z prośbą o radę w sprawie wymiany obwódki
Dziewczyny zajrzałybyście do mnie na chwilkę?


Nie zaśmiecasz Lecę!
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:46, 26 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8266
Powiem Wam, dziewczyny, że ze wszystkich jeżówek ta jest najzdrowsza i najbardziej niezawodna. Kępa rośnie zdrowo, stoi prosto jak żołnierz, ślimakom śmieje się w twarz i na dodatek dzieci ma. Alba od Łucji



____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 09:08, 26 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8266
A tu jeszcze 2 widoczki od Kwarteta. Mało kto wie, że jest ona posiadaczką ślicznej mikrorabatki w cieniu

____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies