Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Alija 08:14, 22 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8824
UrsaMaior napisał(a)


No patrz, ścieżka się znalazła jak tylko przestałam szukać



Witaj! Już pisałam, że jestem zauroczona Twoim ogrodem, ale muszę się powtórzyć.
Cudnie jest.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
UrsaMaior 12:01, 22 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8263
Dzięki!

____________________
ogród pod lasem
TAR 12:15, 22 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7473
UrsaMaior napisał(a)
Te moje to też właśnie taka wyprostowana odmiana. Bardzo, bardzo ładna. Teraz dumam co zamiast nich.


w zeszlym roku kupilam, wlasnie mnie tez zachwycila taka prosta, kupilam kilka doniczek i psinco. przycielam ja troche i moze odbije. jak nie, to bez zalu sie pozbede.

troche mi wyleci krzaczkow po zimie, cieszy, ze controversy daly rade. Skrętolistnego lekko przymrozek liznął na koncowkach ale to moja wina, bo w sezonie latalam z nim 3 razy zeby miejscowe dobra znalezc. I bezbłednie przezimowały przesadzone w srodku lata grujeczniki, wreszcie zaczyna rosnąć ten grujek pendula. budleje przezimowały jakby wcale zimy nie bylo. do strat: sangokaku, styrak japonski, prusznik Burkwooda, kilka śmiaków, obiedki i parocja 50/50. dam im jeszcze chwile czasu.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 12:29, 22 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8263
Aaa no przypomniałaś mi, żeby budleje sprawdzić.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 12:48, 22 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18037
Ja chyba z 4 lata temu też kupiłam sobie taką ładną trzmielinę i tez mi zimy nie przeżyła.

Iza, ale to nie ta pod brzozą co szafirki w niej rosną???

Budleja duża przezimowała mi bez szwanku, z trzech karłowych jedna też, druga coś tam zaczęła wypuszczać, czekam na trzecią...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 12:52, 22 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8263
U mnie też obie budleje żywe

Nie, nie, ta pod brzozą to zwykła dywanikowa, poległa ta z frontu.

____________________
ogród pod lasem
Anda 12:58, 22 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Iza, pokażesz ogród kiedyś w Mai?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UrsaMaior 13:00, 22 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8263
Hahaha Ty wiesz, że ona mieszka w sąsiedztwie?
____________________
ogród pod lasem
Anda 13:02, 22 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
No to się nie powinnaś nawet zastanawiać To znak opatrzności
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UrsaMaior 13:08, 22 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8263
Nieee, ona pokazuje dojrzałe ogrody, a u mnie młody i na dodatek ciągle coś zmieniam Raczej się nie kwalifikuje

Poza tym robiła kiedyś program u mojej kumpeli z innego forum (Aguniada). Aga mi potem powiedziała, że zagadałabym biedną Maję na śmierć
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies