Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

TAR 12:17, 19 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Izka, to fakt, u Ciebie wszystko wyglada srylion razy lepiej niz na zdjeciach u sprzedawcow, powinnas znak wodny zrobic, bo zaraz co poniektorzy beda to wykorzystywac. Ja swoje foty znalazlam na all. Obciete logo ogrodowiska i wykorzystane zdjecie. Powinni mi rosliny za darmo dawac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 12:17, 19 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4920
Takich ażurowych to jeszcze nie spotkałam w szkółkach. Gdybym trafiała to na bank bym wzięła
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
UrsaMaior 12:26, 19 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8791
Kasya napisał(a)
No… piękna
Nie widziałam chyba
Paproć lubi mieć stałe wilgoć ?


A to różnie, istnieją wytrzymałe na suszę, np. polypodium vulgare. Niektóre wolą bardziej kwaśno, inne mniej. Są paprocie ogromne i malutkie. Można coś wybrać
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:28, 19 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8791
TAR napisał(a)
Izka, to fakt, u Ciebie wszystko wyglada srylion razy lepiej niz na zdjeciach u sprzedawcow, powinnas znak wodny zrobic, bo zaraz co poniektorzy beda to wykorzystywac. Ja swoje foty znalazlam na all. Obciete logo ogrodowiska i wykorzystane zdjecie. Powinni mi rosliny za darmo dawac


Naprawdę??? W życiu by mi coś takiego do głowy nie przyszło. Napisałaś do tego sprzedawcy?
____________________
ogród pod lasem
TAR 12:40, 19 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
UrsaMaior napisał(a)


Naprawdę??? W życiu by mi coś takiego do głowy nie przyszło. Napisałaś do tego sprzedawcy?


Oczywiscie, nie usunal i zglosilam do all, wtedy zadzialalo. Strasznie mnie to wkurza. Ale co sie dziwic jak na fejsie w prywatnym albumie udostepnionym tylko kilku osobom znalazla sie jedna, ktora wziela zdjecia te dronowe i przekazala posredniczce nieruchomsci, ktora zaczela na nich kreslic sobie dzialki i wystawiac. Tez nie siedzialam cicho a "znajoma" sama sie usunela ze znajomych, posredniczka tez usunela
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Anda 12:50, 19 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33979
TAR napisał(a)
Izka, to fakt, u Ciebie wszystko wyglada srylion razy lepiej niz na zdjeciach u sprzedawcow, powinnas znak wodny zrobic, bo zaraz co poniektorzy beda to wykorzystywac. Ja swoje foty znalazlam na all. Obciete logo ogrodowiska i wykorzystane zdjecie. Powinni mi rosliny za darmo dawac


Masz prawa autorskie. Domagaj się pieniędzy. Mam znajomego, który sporo na tym zarobił.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UrsaMaior 12:56, 19 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8791
TAR napisał(a)


Oczywiscie, nie usunal i zglosilam do all, wtedy zadzialalo. Strasznie mnie to wkurza. Ale co sie dziwic jak na fejsie w prywatnym albumie udostepnionym tylko kilku osobom znalazla sie jedna, ktora wziela zdjecia te dronowe i przekazala posredniczce nieruchomsci, ktora zaczela na nich kreslic sobie dzialki i wystawiac. Tez nie siedzialam cicho a "znajoma" sama sie usunela ze znajomych, posredniczka tez usunela


Jacieżp... no brak słów.
____________________
ogród pod lasem
TAR 13:02, 19 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Ale to jeszcze nic, na olx znalazlam zdjecia swojej elewacji, schodow i barierek balkonowych z pierwszego domu u goscia ze Śląska, ktory sie chwalil ze to wykonal. A zważ, ze mieszkam k. Gdańska i robil to lokalny znajomy. Dokladnie te zdjecia mialam na muratorze i on wszystko co tam ludzie pokazywali kopiowal i pokazywal jak swoje roboty. Trafilam na to przypadkiem i az mi szuflada zleciala, po tylu latach te zdjecia.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Helen 14:17, 19 maj 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8493
Masakra jakaś, co za tupet…
____________________
Helen - Hortensjowo
BeataDebek 15:08, 19 maj 2024

Dołączył: 19 maj 2024
Posty: 64
Witam Iza podglądam Twój piękny ogród..cudeńko.Czy możesz powiedzieć jak przygotowujesz ziemię pod hakone i ewentualnie czym nawozisz?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies