Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 22:40, 20 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8251
Dobra, coś już wiemy, Anka, trzeba teraz skomponować ten "bukiet";D
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 22:49, 20 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oo, ja kocimiętki też nie znoszę, jest mega męcząca.. o czarnym bzie to w necie przeczytałam, nie z własnego doświadczenia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kwartet 00:11, 21 wrz 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Dziewczyny wstrzymac konie bo jak tak dalej pójdzie ta ja za płot nie wyjdę , a jak się wiatr odwróci to mi nos urwie we własnym ogrodzie.
A tak poważnie dziękuję za wsparcie.
W kwestii berberysów to ja mam tak samo, moje z pierwszych pytań na ogrodowisku było z tym związane. Kiedyś mieszkałam w bloku i w wejściu do klatki rósł wielgachny berberys i jak kwitł to musiała wchodzić na wdechu bo inaczej kończyło się torsjami. Do dziś nieudało mi się ustalić jaka to była omiana.
Tona kocimiętki na zapłociu dzięki Izie już jest.
Rosefaszination aktualnie w pąku dopiero.
April 07:21, 21 wrz 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Aniu, jak cudnie u ciebie Dech zapiera. Aż trudno wybrać jeden widoczek taki the best. Ale chyba hortensja z miskantem Memory( chyba Memory)
Że też dziewczyny wybierają się do ciebie w tygodniu, bym się podłączyła cichaczem, żeby nikomu nie wadzić.
Iza uprasza się o więcej zdjęć!!! tego wspaniałego miejsca na ziemi. Miałam doła w tym tygodniu ale chyba właśnie gdzieś się ulotnił po takich obrazkach. Wracam po robocie do domu i ze zdwojoną siłą ruszam do boju w ogrodzie. Nie dorównam ale próbować warto
____________________
April April podbija las Mazowsze
kwartet 08:49, 21 wrz 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Mi goście nie wadzą jeśli jest chęć zapraszam w innym terminie.
Iza robi pikne zdjęcia ,mam nadzieję ,że rzeczywistość nie rozczaruje.
April podejrzałam twój ogród u Zany ,dziewczyno każdy na swój ogród najbardziej krytycznie patrzy ja też mam takie dni że zaorałaby wszystko i zaczeła od nowa,o dorównywaniu nie może być mowy pięknie jest!
Johanka77 09:15, 21 wrz 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No ja to jednak nie mam silnych nerwów...
Umarłam!
Pięknie.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
UrsaMaior 09:30, 21 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8251
kwartet napisał(a)

każdy na swój ogród najbardziej krytycznie patrzy


Eh. Pstryknęłam też fotki swojego, ale po ankowych to się wychylać nawet nie będę

____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 09:31, 21 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8251
kwartet napisał(a)
Mi goście nie wadzą jeśli jest chęć zapraszam w innym terminie.


April, wlatuj, my mieszkamy z Anią obok siebie, opędzisz dwa ogrody za jednym zamachem
____________________
ogród pod lasem
AnnaCh 09:37, 21 wrz 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Matko jak pięknie ma Ania, u Ciebie w wątku, to same piękności.
Jak nie Twój ogród, to teraz Ani. Normalnie w depresję można wpaść
Uciążliwe sąsiedztwo jak widać każdemu się może przytrafić nieoczekiwanie. U Ani spacerowicze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Brzozowadzie... 10:17, 21 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Czyli, że ja zobaczę dwa piękne ogrody jednego dnia?! Ja nie wiem czy ja to psychicznie wytrzymam I moja rodzina ze mną po powrocie...
Aniu, ogród cudny po prostu. Te miskanty powiewające, ach...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies