Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

inka74 10:22, 23 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No i zobacz Kwartecik uparcie nie chce wątku zakładać a takie piękności - ogród ma jedyna nadzieja, że pojedziesz i cykniesz foty.

Wiesz, że w pierszej chwili nie poznałam twoich zakątków na ostatnich zdjęciach. Pierwsze pytanie było - skąd tyle słońca?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 11:38, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
No nie wiem, co będzie, jeśli na ławeczce spoczną palacze. Oni mają przytępiony węch.


Nie kracz, bo Anka już i tak włosy z głowy rwie
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:43, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
sarenka napisał(a)
Hej. Nie pamiętam czy się witałam,że podglądam

Zastanawiam się Iza, jak zrobić żeby mieć tak pięknie? Też bym chciała. Trawy od tego roku Wpadły mi w oko...no cudnie masz ( nie licząc tego co Ci za płotem robią


Hej, hej! No cieszy mnie bardzo dobre słowo, ale wiesz, na zdjęciach zawsze wszystko wygląda lepiej niż w realu
A bez traw nie wyobrażam sobie ogrodu! Cudowne są! Właśnie wczoraj dokupiłam kolejną, Vanilla Sky. Zobaczymy jak się będzie sprawował
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:47, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Elinka napisał(a)
Cześć Iza,

Wyszukało mi że masz klona palmowego zwykłego . Powiedz mi proszę czy bardzo szybk rośnie, jak z mrozoodrprnoscia, przebarwieniom, czy go cięlas i wogóle czy jesteś zadowolona, bo zastanawiam się nad kupnem tylko ze u mnie byłby bardziej w otwartej przestrzeni.
Dzięki pozdrawiam


Lubię go bardzo, przebarwia się cudownie, na ciepły, nasycony żółty. Poprzedni był piękny, miał dużą, wyprowadzoną na pniu koronę, którą mu niestety wymroziło w zeszłym roku. Aktualny jest w formie krzaczastej, przyrosty...ja wiem, nigdy nie zwracam na to uwagi, ale z 40 cm mu chyba przybyło, jak nie więcej. Nie tnę, idzie na żywioł
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:49, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Ania, Łucja, coś tam mam, ale liche. Pojutrze będą lepsze, bo choiny przyjeżdżają i będziemy sadzić, czyli wykopy, bajzel, gówno, k..., połamane kręgosłupy, czyli wszystko co tak wszystkie kochamy
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:56, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
inka74 napisał(a)
No i zobacz Kwartecik uparcie nie chce wątku zakładać a takie piękności - ogród ma jedyna nadzieja, że pojedziesz i cykniesz foty.

Wiesz, że w pierszej chwili nie poznałam twoich zakątków na ostatnich zdjęciach. Pierwsze pytanie było - skąd tyle słońca?


Aaa bo ona uparta jak ten osioł jest A pokazywać to ona ma co, o tak

Słońca trochę przybyło, fakt, głównie od wschodu. Jedyny plus tej sąsiedzkiej wycinki. A kątów nie poznałaś, bo sporo fotek było z nowej rabaty, tej ponurej przy ognisku
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 12:22, 23 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj, nie mogę się doczekać aż zobaczę nowe rabaty, nawet jeśli będzie pochmurno
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 12:29, 23 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ładna mi ponura. Chyba trzeba znowu się w wasze strony na rekonesans wybrać. Zmian po sąsiedzku nie zazdroszczę ale nigdy nie wiadomo co u kogo powstanie. U mnie przyszłości niedaleko droga ma być... wojewódzka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 13:45, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Kasia_CS napisał(a)
Oj, nie mogę się doczekać aż zobaczę nowe rabaty, nawet jeśli będzie pochmurno


Już niedługo!
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:46, 23 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
inka74 napisał(a)
Ładna mi ponura. Chyba trzeba znowu się w wasze strony na rekonesans wybrać. Zmian po sąsiedzku nie zazdroszczę ale nigdy nie wiadomo co u kogo powstanie. U mnie przyszłości niedaleko droga ma być... wojewódzka


To był najciemniejszy kąt mojego ogrodu, stąd ponura

Przyszłej drogi nie zazdroszczę ehhh...
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies