Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

ewsyg 18:30, 26 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agnieszko, ależ Twój ogród wydoroślał. Pięknie wszystko skomponowałaś. Taka trawka to mi się marzy. Bardzo podoba mi się ściana różana. Mam pytanie, jesteś zadowolona z e szklarenki ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Szymka 18:44, 26 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Ewo nie śledzę Cię
Też mnie interesuje odpowiedź dotycząca szklarenki bo chyba taką samą zakupiłam .
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Kokesz 20:37, 26 sty 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ślicznie masz i te róże obłędne
Fajnie masz schowany warzywnik za żywopłotem
Do zobaczenia na Gardenii o ile masz zamiar się wybrać
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Napia 11:02, 27 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Matko jak ja już tęsknię za takimi kolorami Pozdrawiam Aguś i zostanę jeszcze chwilkę widoczki popodziwiać


Ale fajnie Cię widzieć kolorów brakuje strasznie. Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, że zima w tym roku ponura, ciemna, pochmurna. Dobrze, ze możemy przywołać miłe ogrodowe wspomnienia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 11:13, 27 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
ewsyg napisał(a)
Agnieszko, ależ Twój ogród wydoroślał. Pięknie wszystko skomponowałaś. Taka trawka to mi się marzy. Bardzo podoba mi się ściana różana. Mam pytanie, jesteś zadowolona z e szklarenki ?


Dziękuję Ewo i kłaniam się pięknie
Ze szklarenki jestem bardzo zadowolona - przez dwa lata miałam w niej pomidory, trochę sałaty i bazylii, zbiory były takie, że wreszcie miałam dość pomidorów - do tej pory albo zjadała je zaraza, albo zbierałam zielone z krzaków, gdy zapowiadano silniejsze przymrozki. Kupiłam trochę nasion nietypowych pomidorów i wysiałam je w marcu (zresztą robię tak co roku), i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Niestety , nie mogę znaleźć zdjęć z pomidorami, a były imponujące.

____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 11:14, 27 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Szymka napisał(a)
Ewo nie śledzę Cię
Też mnie interesuje odpowiedź dotycząca szklarenki bo chyba taką samą zakupiłam .


To szklarnia poliwęglanowa, została osadzona na kanoldach. Początkowo bałam się, że jest zbyt delikatna, ale wytrzymała nawet bardzo silne wiatry, które nawiedzają moją okolicę.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 11:24, 27 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kokesz napisał(a)
Ślicznie masz i te róże obłędne
Fajnie masz schowany warzywnik za żywopłotem
Do zobaczenia na Gardenii o ile masz zamiar się wybrać


Dziękuję Reniu, tn żywopłot muszę trochę wyciągnąć w górę, bo chciałabym zrobić z niego tło dla innych roślin
Jeśli chodzi o Gardenię, patrzę na rozwój sytuacji, choć nie ukrywam, że bardzo chciałabym iść
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Szymka 21:51, 27 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Napia napisał(a)


To szklarnia poliwęglanowa, została osadzona na kanoldach. Początkowo bałam się, że jest zbyt delikatna, ale wytrzymała nawet bardzo silne wiatry, które nawiedzają moją okolicę.


Dziękuję za słowa otuchy
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Napia 10:50, 28 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Szymka napisał(a)


Dziękuję za słowa otuchy

Bardzo proszę Miło, że mogłam pomóc
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Anda 11:03, 28 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Aguś, cudne masz rabaty kwiatowe i róże Szklarenka i warzywnik świetnie się prezentują. Nie znikaj na tak długo i proszę o więcej zdjęć w sezonie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies