Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 21:51, 12 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gosialuk napisał(a)
Ostrokrzew pewnie na żywopłot. Mam nadzieję, że uda się wszystko co zaplanowałaś wykonać przed świętami. Ja czekam na przesyłkę po świętach - liczę że pogoda dopisze wtedy do prac polowych. Niestety nie zawsze można na to liczyć. Wczoraj grabiłam, to deszcz mnie przegonił, a potem kończyłam po południu. A dziś piękne słoneczko, choć nie jest najcieplej.
Mimo wszystko z każdym dniem będzie lepiej.


W takim razi życzę Ci pięknej pogody w terminie planowanych prac ogrodowych Mnie się nie spieszy - jak nie zdążę przed świętami, to zrobię po świętach. Nie zamierzam się tym przejmować. Mam natomiast plan, by przy sprzyjającej pogodzie, wypić wreszcie kawe na tarasie
Ostrokrzew na żywopłot już posadzony Zobaczymy, jak się spisze
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:54, 12 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Alija napisał(a)


Agnieszko, u mnie z robotami ogrodowymi podobnie. Jak była ładna pogoda, to ja byłam chora, jak wyzdrowiałam to pogoda się zepsuła. Tak więc z robotami jestem do tyłu, ale nic to, powoli jakoś ogarnę.
Zakupy zacne. Pozdrawiam.


Ogarniemy, ogarniemy Jeszcze będzie pięknie A pogoda w tym roku wyjątkowo wybrzydza i nie może się zdecydować na to, by przynieść prawdziwą wiosnę. Chociaż z drugiej strony kilka lat temu trafił się "wyjątkowo zimny maj" i wiem na pewno, że nie tęsknię za taką powtórką
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Milka 13:31, 14 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Napia napisał(a)


Ja też jestem ciekawa. Wygląda bardzo ładnie i nie je go ćma bukszpanowa, co samo w sobie jest dużą zaletą Za kilka dni zrobię zdjęcia i pokażę, jak wygląda.

Kiedy przeczytałam, że miskant Adagio będzie olbrzymem, to na chwilę zamarło mi serce. Miał być mały- piękne fontanna do jednego metra. Ale potem przeczytałam opis ze sklepu i mi ulżyło, bo on rzeczywiście ma nie być zbyt wielki. Może to jakaś miniaturka Z dużych miskantów będzie u mnie giganteus - dostałam od sąsiadki całą dużą kępę i juz trochę się boję. Uspokoiło mnie tylko to, że ma zwarte korzenie i nie rozłazi się po całej rabacie. Tak że drugi bardzo duży miskant to chyba byłoby jednak trochę za dużo na tę, całkiem niedużą, rabatę

Dużo zależy od warunków, sama mam te same odmiany i w każdym miejscu inaczej sie spisują. Zatem niech nie szaleje. Kiedyś chciałam mieć giganteusa, teraz już nie, chyba nie lubię takich wielkoludów.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agatorek 21:29, 20 kwi 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
I jak sadzenie? Udało się coś zrobić?
U nas od tygodnia trochę zimno, dziś padało cały dzień (z tego akurat się cieszę ), ale zapowiadają poprawę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 06:45, 21 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Napia napisał(a)


W takim razi życzę Ci pięknej pogody w terminie planowanych prac ogrodowych Mnie się nie spieszy - jak nie zdążę przed świętami, to zrobię po świętach. Nie zamierzam się tym przejmować. Mam natomiast plan, by przy sprzyjającej pogodzie, wypić wreszcie kawe na tarasie
Ostrokrzew na żywopłot już posadzony Zobaczymy, jak się spisze

Aga, pokaż foto tego żywopłotu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
olciamanolcia 10:16, 21 kwi 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6974
Agnieszko napisałam do Ciebie wiadomość -daj znać.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Napia 20:58, 21 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Milka napisał(a)

Dużo zależy od warunków, sama mam te same odmiany i w każdym miejscu inaczej sie spisują. Zatem niech nie szaleje. Kiedyś chciałam mieć giganteusa, teraz już nie, chyba nie lubię takich wielkoludów.


Dostałam w prezencie d sąsiadki i posadziłam go na tle wysokich drzew robiących za żywopłot u drugiego sąsiada. Jest tam bardzo sucho, więc może nie urośnie taki duży. Zobaczymy. W razie czego - nie rozchodzi się po rabacie, co mnie bardzo cieszy, bo cukrowy wędruj po całym ogrodzie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:00, 21 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agatorek napisał(a)
I jak sadzenie? Udało się coś zrobić?
U nas od tygodnia trochę zimno, dziś padało cały dzień (z tego akurat się cieszę ), ale zapowiadają poprawę .


Zimno, deszcz i jeden dzień prawie słoneczny. Rabata obsadzone, ale nie zmieściło się wszystko, co przygotowałam Jutro ma być ładna pogoda, więc postaram się porobić zdjęcia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:00, 21 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Milka napisał(a)

Aga, pokaż foto tego żywopłotu


Jutro się postaram zrobić fotki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:01, 21 kwi 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
olciamanolcia napisał(a)
Agnieszko napisałam do Ciebie wiadomość -daj znać.


Dziękuję
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies