Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

jula81 07:13, 23 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Ewuniu zaglądam do Ciebe z rana
Więcej foteczek poproszę i opowiedz co u Ciebie.. jak wakacje i jak ogród? Bo mnie się robić nie chce za bardzo ,tylko leniuchować chcę

Pozdrawiam.
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
pasjonatkaam... 09:16, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
jula81 napisał(a)
Ewuniu zaglądam do Ciebe z rana
Więcej foteczek poproszę i opowiedz co u Ciebie.. jak wakacje i jak ogród? Bo mnie się robić nie chce za bardzo ,tylko leniuchować chcę

Pozdrawiam.


Jula u mnie robota non stop głównie w działkowym domku ale idzie do przodu.W ogrodzie wiele się nie dzieje,coś dosadzam,obmyślam,planuję.Z roślin obok iglaków mam póki co tylko hosty,paprocie i żurawki,żuraweczki.Fajnie ze sobą wygladają i najważniejsze,że czują się u mnie dobrze.
Czekam na Twoje fotki bo u mnie nie ma się czym chwalić..jeszcze
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 09:26, 23 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A u mnie w szkółkach strasznie trudno o paprocie. Raz tylko w jednej spotkałam taką niską odmianę więc kupiłam dwie szt. I chyba znów trzeba będzie zakupy na necie zrobić . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 09:45, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kasiu u mnie też nigdzie nie było paproci ale kiedyś w drodze na działkę zatrzymałam się w takiej małej szkółce po żurawki ,a wyszłam z paprociami Wczoraj kupiłam trzy ostatnie doniczki u tego Pana i chyba wystarczy bo będą się rozrastały ,Byłam pewna,że to wietlica ,a okazało się ,że pióropusznik strusi bo tym razem miały naklejkę na doniczkach.
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 18:41, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Dziś stwierdziłam,że dłużej nie zniosę widoku naszego "trawnika".Zabrałam się za robotę.Chwyciłam szpadel w dłoń i zaczełam przekopywać teren pod przyszły trawnik.Chwaściory pójda precz,ziemia się napowietrzy,pooddycha.Część skopałam ,potem wygnała mnie burza i musiałam wrócić do domu.Zła jestem i aż mnie nosi,że tylko tyle ale plan będzie wykonany z czego będzie rzecz jasna fotorelacja
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 21:32, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Zrobiłam dzisiaj projekt działki,zapowiada się następujaco:



mam nadzieję,że kiedyś pochwalę się realizacją ale najwazniejsze to mieć plan i konsekwentnie go realizować
W sumie większość nasadzeń jest,dorysowałam taras,kostkę,bujawkę i ściankę z poukładanych,pociętych konarów przy warzywniku i drugą kończącą boczny tarasik,ta większa ma służyć jako zasłona warzywnika i jak to napisałam na projekcie być "rezydencją "dla owadow
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 21:33, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
niestety nie umiem powiększyć,jakby ktoś był tak miły..
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jola54 22:27, 23 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Ewo!Widzę że masz już plan, to bardzo dobrze, bo ja swoje rabaty będę zmieniać.Sadziłam bez ładu i składu, byle dużo i kolorowo.Teraz jedne zasłaniają inne i trzeba zmieniać według tego, o czym się uczę na Ogrodowisku. Pozdrawiam i życzę zdrówka
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
pasjonatkaam... 22:46, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Jolu własnie przemyślany plan to podstawa.Nie trzeba potem "latać" z roslinami albo zaczynac od nowa.Trzymam kciuki za udany projekt
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kosolka 23:06, 23 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jestem z rewizytą Zaznaczam i będe odwiedzać. Do Bydg mam ok 50km. Rzut beretem Powodzenia!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies