Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

Danusza 13:25, 01 kwi 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Małgosiu dzieci z takim problemem nie rodzą się często nie bądź zatem wystraszona
ale rozważna i przy pofolgowaniu synkowi też bo zje ciebie jak śliwkę
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
hanka_andrus 13:53, 01 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Podobno ierwsze dziecko wymaga zaangażowania rodziców w opiece 200%,drugie tylko 100%,a trzecie już tylko50%,a czwarte .......samo się wychowuje.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 15:43, 01 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Widać Hanuś robótki ogrodowe odjęły Ci lat
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 16:22, 01 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Po drodze zgubiłam czapeczkę,ale uśmiech został.....a ,co tam, niedługo trzeba będzie pęłzać na czterech,albo kroczkiem,kroczkiem przy ścianie!
Ale póki co,nie daję się!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kaisog1 18:32, 01 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danusiu, no troszkę przeszliśmy, to fakt.

Danusza, ja wiem, że to nie często się zdarza. Wylewy są powszechne u wcześniaków, zdarzają się przy trudnych poradach... U nas nic takiego sie nie działo. Na szczęście, oprócz tego niespania przez pierwszy rok Kubie nic nie jest Rozwija sie normalnie, jak inne dzieci. Nie folgowałam mu od początku. Teraz chyba przechodzi spóźniony bunt dwulatka, więc zaciskam zęby i czekam żeby to minęło

Haniu ja już tych 100% z siebie nie wykrzesam U mnie 4 wychowywałoby sie faktycznie samo, bo skoczyłabym z okna chyba hahahah. A Twój szkrab śliczny
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Danusza 18:39, 01 kwi 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Haniu to u mnie zadziałało odwrotnie jak urodziłam drugiego syna to pierwszy natychmiast "sam rósł" a trzecia córcia najwięcej energii wzięła(pewnie dlatego że córka i po latach urodzona)

Małgosiu ten bunt fajny jest potem faza negowania wszystkiego no i odwieczne pytania dlaczego na wszystko!
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Neska 20:20, 01 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Gosiu tak myślę, że czasem fajnie iść za ciosem tak jak ja. Dwa lata różnicy jest ok. Z tym, że ja nie mogłam już sobie pozwolić na czekanie na drugie dzieciątko. Latka leciały. Moja córcia też nie spała. Rok - do czasu aż karmiłam ją piersią w nocy budziła się co 2 godziny. (Po odstawieniu zaczęła przesypiać noc) Synuś już spał lepiej, ale też robił nocne pobudki do czasu gdy go karmiłam.
Jednak super też jest w późniejszym czasie się odmłodzić. Moi znajomi mieli córcię i po 13 latach postarali się o drugie dziecko. Maluszek odmładza.

Do niczego nie trzeba się zmuszać. Sama będziesz wiedziała czy i kiedy zapragniesz drugiego dzieciaczka. Nic na siłę
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Syla 20:52, 01 kwi 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Neska napisał(a)
Gosiu tak myślę, że czasem fajnie iść za ciosem tak jak ja. Dwa lata różnicy jest ok. Z tym, że ja nie mogłam już sobie pozwolić na czekanie na drugie dzieciątko. Latka leciały. Moja córcia też nie spała. Rok - do czasu aż karmiłam ją piersią w nocy budziła się co 2 godziny. (Po odstawieniu zaczęła przesypiać noc) Synuś już spał lepiej, ale też robił nocne pobudki do czasu gdy go karmiłam.
Jednak super też jest w późniejszym czasie się odmłodzić. Moi znajomi mieli córcię i po 13 latach postarali się o drugie dziecko. Maluszek odmładza.

Do niczego nie trzeba się zmuszać. Sama będziesz wiedziała czy i kiedy zapragniesz drugiego dzieciaczka. Nic na siłę



Gosiek u mnie różnica między jednym a drugim 13 lat
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
kaisog1 21:02, 01 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasia, co innego jest wstawanie co 2 godziny, a co innego spanie 20 min na dobę, rozłożone na 5 minutowe drzemki Zawsze chciałam dwójkę ale nie pomyślałam nawet, że coś takiego nam się przydarzy...

Sylwia ja patrzę na Twoje zdjęcie i jakos nie bardzo moge uwierzyc, że masz nastolatka w domu
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 21:16, 01 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W sumie Sylwuś też ci komplementa strzelę i uważam tak samo jak Kasia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies