Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

Gardenarium 22:31, 31 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Poprawiłam się Dwoi mi się w oczach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:34, 31 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danuś lepiej, żeby Ci się nie dwoiło, bo bym dwóch Kubusiów nie zniesła hahahaha
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 22:37, 31 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Jak by trzeba było, to i trzech byś "zniesła".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:39, 31 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
a tfu tfu tfu, na psa urok
Pewnie, że bym dała radę jak każda z nas
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 23:08, 31 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mogę być przykładem, że się z 3ką da radę
____________________
U Matki
kaisog1 12:27, 01 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda napisał(a)
Mogę być przykładem, że się z 3ką da radę


.. tak tak do trzeciego dziecka ADHD gratis Naprawdę Bogda ja Cię podziwiam.... Skąd Ty bierzesz tyle sił na wszystko? Ja jestem tak padnięta pod koniec dnia, że usypiam na stojąco. Doszłam jednak do wniosku, że to sprawka rutyny, nudy dnia codziennego. Bo wiadomo, dziecko ma swój rytm, którego trzeba sie trzymać. Dla niego to jest dobre ale dla mnie nie za bardzo. Przed urodzeniem Kuby nie mogłam wysiedzieć na tyłku. Wszędzie mnie było pełno... a teraz "klapnęłam". Mam nadzieję, że "odbiję" jak kordylinki Danusi
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 12:30, 01 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to dla równowagi trzeba mieć drugie, wtedy wszystko wróci do normy i Kuba tak nie będzie rządził)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 12:31, 01 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Odzyskasz wigor, niech no tylko cieplej się zrobi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 12:50, 01 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ania ja jakoś psychicznie chyba nie jestem gotowa na drugie dziecko. Szczerze mówiąc przeraża mnie wizja powtórki z rozrywki. Wiesz, ja z Kubą miałam ogromne problemy przez pierwszy rok. To było dziecko, które nie spało - on spał w sumie 20 min na dobę! Lekarze z przychodni gdzie się zapisalismy po urodzeniu Kuby, patrzyli na mnie, a ich twarze mówiły " zrobiła sobie baba dziecko i teraz odpocząć by chciała". A ja czułam, że to nie jest normalne. W końcu takiemu maluchowi potrzeba snu i jedzenia. W 5 miesiacu zycia Kuby, trafiłam na pewną Panią doktor, która , jako jedyna poważnie podeszła do sprawy. Zrobiła mu serię badań i okazało się, że dziecko ma powiększone komory mózgowe. Opisano to jako wylew okołoporodowy II stopnia. Jednak, kiedy zapytano mnie czy z dzieckiem na oddziale poporodowym cos sie działo odpowiedziałam, że nie. Bo dziecko zachowywało sie normalnie - nie lało sie przez ręce, ładnie jadł i spał. Te powiększone komory mogły miec jednak wpływ na to, że on tak nie sypiał.... Trwało to rok! Zaliczyłam obrzydliwą depresję ze zmęczenia i z całej tej sytuacji... Nie miałam żadnej pomocy bo moja mama nadal pracuje zawodowo. Gdy Kuba skończył roczek wszystko odmieniło sie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jednak ten pierwszy rok, tak mnie wykończył, że do dnia dzisiejszego czuje jego skutki.

Matko jak sie rozpisałam...

Danuś, wierzę w to z całych sił

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 12:54, 01 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No to przeszłaś swoje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies