Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 20:50, 31 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dzis dzień nam upłynął na pikowaniu lobelii i przesiadywaniu w piaskownicy
Drobna relacja ogrodniczo-mieszkaniowa







Ogrodem się pochwalic nie mogę tak jak Wy ale mamy nasz balkonik i u nas praca tez wre
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Neska 21:00, 31 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Kubuś ogrodnik. Fajny chłopczyk. Moja dwójeczka sieje ze mną nasionka. Jeszcze nie pikowałam swoich roślinek.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
hanka_andrus 21:00, 31 mar 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ślicznie!Jak miło się ogląda takie skupienie przy robocie!Gratulacje! Dla mamy za cierpliwość!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 21:02, 31 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale będzie pięknie jak wszystkie zakwitną, mały pomocnik sadzi, a ty robisz fotki - fajnie jest być szefową, co nie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Niage 21:06, 31 mar 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Kubuś bardzo skupiony przy pracy, będziesz miała pomocnika w ogrodzie
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
kaisog1 21:14, 31 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasia i zostało Ci coś z tego siania? Mnie jakoś dziwnymtrafem połowa lobelii zniknęła

Haniu, oj tej cierpliwości już powoli brakuje. Staram się ale prawie 3 lata w domu to dla mnie straszna męka.... Jednak chciałabym aby Kuba trochę tego zielonego kręcioła ode mnie zaczerpnął dlatego pozwalam mu na tą destrukcję roślinkową.

Sebek szefową to ja byłam....u siebie w firmie, w domu szefem jest Kubuś Sam się przekonasz jak będziesz mieć swoje własne

Geniu no w tym sezonie z pewnością się przekonam czy moj syn lubi grzebanie w ziemi Jak tylko skończymy robic kuchnie i kominek na działce to natychmiast tam jedziemy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Neska 21:25, 31 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Powiem Ci, że z nasionkami było ok. Siali te większe. Maleńkie przyklejały im się do łapek. Siedzieliśmy na podłodze, wysypałam i nasionka i paluszkami wrzucali do rządków. Gorzej z rozmieszczeniem nasion w rządku.
Córcia bardzo chce pomagać, a synuś papuguje każdą czynność wykonywaną przez siostrę.
Po powrocie z pracy czasem nie mam cierpliwości. Dziś sianie zostawiłam na wieczór. Teraz już śpią. Zaraz się biorę do roboty. Jednak pikowanie zaczniemy już razem. Przewiduję, że straty będą większe.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Gardenarium 21:30, 31 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przepięknie, że dziecko włączyłaś do ogrodniczej pracy. Zdjęcia cudowne i Kubuś także. Nie przejmuj się brakami, dobra zabawa się liczy i to, że pomaga.


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 21:35, 31 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajny "ogrodnik" z Kuby, czym skorupka za młodu.... Danusi kule też super)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 21:37, 31 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danuś ja mam tylko jedno dziecię To Kasia ma dwójeczkę.

A bukszpany przecudne...... Te na karkowskiej były inne.... delikatniejsze listki, te nowe przyrosty jakby zielono, czerwono, zółte były... No zdecydowanie to dwie różne odmiany. Jedyne co mnie kusiło to ta cena... bo naprawde były duże. Jednak w ciemno kupowac absolutnie nie będę. Dla mnie te, które kupiłaś są nieosiągalne... (chociaż.... jeszcze totka nie sprawdzałam )


Aniu -mam nadzieje z tym "nasiąkaniem"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies