Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 15:42, 17 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Konrad zawsze coś się załatwi

Gosiu a ja właśnie byłam u Ciebie i widziałam rabatę No M chodzi w końcu dumny co mnie bardzo cieszy Mało tego jak nie pielił nigdy bo tego nie znosi tak teraz nawet warzywnik wypieli! A zaczyna od "swojej" kukurydzy

Basieńko hehehehe my to musielismy dac w ogóle ziemię, jakąkolwiek bo na glinie nic nie rosło

Aneczko mnie głownie o pielenie chodziło A przez słomę nie przelezie ziele?

Marzena rozbawiłaś mnie do łez! A dzisiaj mam paskudny, depresyjny dzień !

Magda no rozrabiaka to jest... już nie nadążam za nim.... A co do chwastów to wiesz... trzeba oko przymykać i wtedy wszystko wydaje się piękniejsze

Joasiu no fakt, że miejsce to podstawa. Czasem sobie myślę, że te "ogród" mógłby być jakieś 10 razy mniejszy Szczególnie kiedy pęcherz na prawej ręce nie chce pęknąć a bark odmawia posłuszeństwa

Tessi pamiętam pierwsze moje kanty! Były robione łopata i wyglądały raj rowy przy trasie Jak się ma tylko ten "dziobak" do kantów to bardzo łatwo je się robi Co do cisów zajrzę wieczorkiem

Ewelinko za truskawy dziękuję! Musiałam teraz tą płachtę powiększać bo teść narobił w zeszłym roku sadzonek i szkoda ich było A co do firletki to jak Ci wygodniej

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joaska 15:48, 17 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
kaisog1 napisał(a)

Joasiu no fakt, że miejsce to podstawa. Czasem sobie myślę, że te "ogród" mógłby być jakieś 10 razy mniejszy Szczególnie kiedy pęcherz na prawej ręce nie chce pęknąć a bark odmawia posłuszeństwa


Gosiu własna przestrzeń - bezcenna co tam pęcherze!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Tess 16:14, 17 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
kaisog1 napisał(a)

Tessi pamiętam pierwsze moje kanty! Były robione łopata i wyglądały raj rowy przy trasie Jak się ma tylko ten "dziobak" do kantów to bardzo łatwo je się robi Co do cisów zajrzę wieczorkiem

OK, to jeszcze zrobię zdjęcie szerszej perspektywy przedogódka.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Kondzio 16:36, 17 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Macham
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Przetacznik 16:41, 17 cze 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
NIezwykła Twoja posiadłość...
a to zdjęcie .. mniam : )

____________________
JulkAd 16:57, 17 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Że warzywnik fajowski masz to już wiem, ale pamiętam ubiegłoroczne Twoje plony Gosiu i .....muszę Ci napisać w tym roku to po prostu REWELACJA!....ale nic by nie było, gdyby nie Wasza praca i upór
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
KasiaWB 17:30, 17 cze 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gosia! wszystko obejrzałam i jestem pod wielkim wrażeniem co za efekt - szczególnie z "lotu ptaka" no i warzywnik pełna profeska trzymam kciuki za dalsze poczynania, bo idzie świetnie choć to ciężka robota, ale na efekty nie musisz długo czekać
Uściski dla Kubusia
Pozdrawiam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kaisog1 17:57, 17 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Asia w sumie racja

Konrad

Weroniko dzięki! Truskwki faktycznie fajnie wyglądają i mało tego są super słodkie

Julita nooo zbiory zeszłoroczne były "giantyczne" hahah A tak na parwde to ja się tak na wszystko upieram.... Panowie oczywiście stukają się w głowę i gadają "co ta baba znowu wymyśliła" a potem klepia po ramieniu i mówią "fajnie jest!"

Kasia idzie mi jak po gruzie... bez przerwy coś się dzieje złego..... więc wszystko musze odkładac na później.... ehhhhh No mam nadzieje, że rusze w końcu z robotą
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 18:00, 17 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
To jeszcze parę zdjęć.. widać jakie małe te rośliny.... ale przecież kiedys urosną nie?



____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 18:01, 17 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dopiero w tym roku zorientowałam się, że mam wsadzone 3 inne lawendy.... wygląda to strasznie.....

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies