Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

anna_p_k 08:23, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
właśnia szkoda że tej nie zrobiłam foto przed hehe jajo wilkanocne kupiłam ale przeciełam, w cięciu jestem odważna różnie to wychodzi... ale z czasem do wprawy się dojdzie więc próbuj
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 08:28, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Efffa napisał(a)
co do traw, gdzies ostatnio czytałam ze jescze evergold dają u kogos radena słoncu, zdecydowałas sie na coś?
poatrze na te co Ty piszesz bo hm nie znam wiesz mnie najbardziej ta czerwona kusi i chyba kupię z trzy sadzonki narazie i zobaczymy czy na wiosne mi wypuści ale to może kupie gdzieś tak w czerwcu bo teraz to już musze zająć się tym co mam i powsadzać do końca, wczoraj byłam znów w markecie na O. ale ciut bliżej tylko 40 km od domu i kupiłam 7 róż The Fairy więc jak narazie trzymam się planu
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 09:02, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493


Tawuła japońska "Golmund" posadzona, 30 szt starczyło mi na połowe obwodu skarpy te dwa rządki powyżej Tawuła to lawenda, jej zakupiłam dośc sporo więc mi starczy na całą długość tej strony skarpy, powyzej bedą róże The Fairy (wczoraj zakupione więc jeszcze czekają na posadzenie po drugiej stronie jest "niewidoczna róża Alba Meidiland



____________________
Ogródowe-początki
Efffa 09:04, 27 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Uuuuuu ładnie
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anna_p_k 09:21, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
żeby było ładnie to jeszcze sporo pracy i czasu żeby te moje miniaturki urosły, sporo roślin tam potrzebuję więc wiesz w tym roku część skarpy i w przyszłym roku pozostałą część będę robiła
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 09:25, 27 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Ja też kupuję miniaturki i czekam, żeby urosły Z doświadczenia: Evergoldy dają radę na słońcu u mnie bez problemu, Red Baron jest piękny, ale ekspansywny, całą rabatę zajmie dosyć szybko.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 09:27, 27 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
W ogóle z czerwonymi trawami to ciężko u nas Też mi się strasznie podobają, ale większość nie przeżyje zimy. Właśnie kupiłam czerwonego niewielkiego miskanta, tzn. niby ma się przebarwić na czerwono . Nazwę mam gdzieś u siebie na wątku. Kupiłam też dwie małe czerwone trawki - nazwy chyba też u siebie gdzieś mam, ale nie wiem, czy zimę przeżyją. Dlatego tylko dwie
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
jona 09:35, 27 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Tawuły rosną szybko, róże okrywowe też, więc już w tym roku będzie łanie, a za rok wszystko się pieknie rozrośnie
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
anna_p_k 09:39, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
jona napisał(a)
Tawuły rosną szybko, róże okrywowe też, więc już w tym roku będzie łanie, a za rok wszystko się pieknie rozrośnie



i tego będę się trzymać że szybko będą rosnąć
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 09:41, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Basiu też kupie chyba dwie i przetestuję wiesz gdyby ten Red Baron całą rabatke tj I korytko zajął wcale bym sie na niego nie obraziła problem w tym że obawiam się że przemarznie mi tam bo mam dośc płytko ale spróbuję jakieś dwie odmiany i co przetrwa zime w przyszłym roku sadzę
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies