Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

megabasia 10:41, 27 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Hehe, przyjedź do mnie, to Ci Red Barona trochę wykopię
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Efffa 10:49, 27 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
megabasia napisał(a)
Ja też kupuję miniaturki i czekam, żeby urosły Z doświadczenia: Evergoldy dają radę na słońcu u mnie bez problemu, Red Baron jest piękny, ale ekspansywny, całą rabatę zajmie dosyć szybko.

Ja tez kupuje małe rosliny bo z nikim sie nie scigam na Ogrodowisku, wiadomo efekt fajniejszy jak rosliny rozrośnięte, ale fajnie tez patrzeć jak rosna i zmieniją się
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anna_p_k 11:00, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Evergoldy nie znikają na zimę chodzi mi że się nie przycina są cały czas ?
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 11:17, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
dla porównania wiosna 2014 i aktualna wiosna






____________________
Ogródowe-początki
IzaK 11:40, 27 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Aniu idziesz jak burza... robi się cudnie

A wiesz, ze ja też za mało roślinek zamówiłam?
Widziałam już na to sposób na zdjęciach ogrodowiskowych - trzeba poustawiać puste doniczki w miejscu nasadzeń - wielkościowo takie w jakich chcesz kupić rośliny - i kupić potrzebną ilość... Lepiej kupic o kilka sztuk za dużo niż za mało
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
megabasia 11:47, 27 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Tylko ten, kto robi w ogrodzie, wie, ile to roboty Tak, evergold jest zimozielona. Wiadomo, że po zimie trochę gorzej wygląda, jeszcze nie wiedzieć czemu teraz kwitnie, może taka jej uroda, nie zauważyłam, żeby na jesień miała te brązowe kwiatostany. Piękne nie są, nie wiem, czy ich nie urypię niedługo, na razie nie miałam czasu, żeby pourywać suchych liści traw i żurawek
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
IzaK 11:48, 27 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
megabasiu a posiadasz u siebie może turzyce Ice Dance? Ciekawa jestem jak się sprawują
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
anna_p_k 13:19, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
ja teraz mam zamiar robić tylko część skarpy, dość sporo rzeczy tam potrzebuję więc kolejne roślinki bedę kupować w przyszłym roku ale lawendy dość sporo kupiłam a myślałam że wystarczy mi to na ten kawełek co już obsadziłam, do planowanych schodów z tarsu bo narazie mam tylko przy domku a lepiej w ogród bedzie sie schodziło takimi na wprost ogrodu
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 13:24, 27 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
IzaK napisał(a)
megabasiu a posiadasz u siebie może turzyce Ice Dance? Ciekawa jestem jak się sprawują

Nie, nie mam, bo potrzebowalam żółte, a ta jest bardziej zielona , dlatego stanęło na evergold.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
AnnaCh 21:49, 27 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pięknie, szybko wszystko rośnie, więc zrobi się ładny dywanik
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies