Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

MoniaF 20:41, 23 paź 2017

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 55
Niesamowite fotki pokazałeś Rozplenica w pajęczynkach obłędna. Ależ można piękne zdjęcia robić...
Anitka 17:19, 24 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Ta rabata rozchodnikowo - rozplenicowa wygląda super, a w tym wydaniu niedzielnym wygląda zjawiskowo. Czy to babie lato jeszcze u ciebie czy pajęczynki?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Mirella 17:41, 24 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakus napisał(a)
dzisiaj paskudnie ale ostatnio nas mgły nawiedzały i udało sie coś w niedzielę uchwycic





Z wielką przyjemnością zacytowałam ,natura i twoje spojrzenie, przepięknie
przyglądałeś się trzmieline?,ma korkowe wyrostki ?
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Krakus 19:18, 24 paź 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Anitka napisał(a)
Ta rabata rozchodnikowo - rozplenicowa wygląda super, a w tym wydaniu niedzielnym wygląda zjawiskowo. Czy to babie lato jeszcze u ciebie czy pajęczynki?


obstawiam babie lato chociaż pająków i pajęczyn pod dostatkiem...szkoda że się nie łapią w nie biedrony azjatyckie i komary
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 19:22, 24 paź 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Mirella napisał(a)


Z wielką przyjemnością zacytowałam ,natura i twoje spojrzenie, przepięknie
przyglądałeś się trzmieline?,ma korkowe wyrostki ?

czasu jak na lekarstwo...trochę chorób i już na walizkach prawie więc głowa czym innym zajęta...

jak zobaczyłem takie rozplenice to szybko w klapeczkach i piżamie pobiegłem zdjęcia robić.. żeby mi mgła nie uciekła chyba już mi odbija ale pozazdrościłem Twoich fajnych ujec
do trzmieliny mam za daleko więc już w klaplach nie dotarłem bo mgła i rosa wszędzie były..
____________________
Zielonym do góry...
Mirella 11:18, 25 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakus napisał(a)

czasu jak na lekarstwo...trochę chorób i już na walizkach prawie więc głowa czym innym zajęta...

jak zobaczyłem takie rozplenice to szybko w klapeczkach i piżamie pobiegłem zdjęcia robić.. żeby mi mgła nie uciekła chyba już mi odbija ale pozazdrościłem Twoich fajnych ujec
do trzmieliny mam za daleko więc już w klaplach nie dotarłem bo mgła i rosa wszędzie były..


W klapeczkach i piżamie ,kozak z ciebie,temperatury raczej nie zachęcają do takich akcji, dobrze jak piszesz że ci odbiło bo fotki świetne zrobiłeś.

Trzymam kciuki

____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Muszelka 23:35, 28 paź 2017


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Przepiękne zdjęcia pajęczynowych broszek!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
sylwik69 10:05, 29 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Piękne fotki! czuję romantyczną duszę rozchodniki i rozplenice fantastycznie grają z sobą
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
nicol21 16:54, 29 paź 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Super połączenie rozchodników i rozplenic. Ponadto rabata porządnie zmężniała od ubiegłego roku. Areał do działania spory to masz gdzie się wyszaleć Super będzie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Krakus 12:22, 31 paź 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Dzięki wszystkim za miłe słowa.. wczoraj niestety nie dałem rady odpisac bo musiałem wziąc urlop na żadanie bo mi Grzegorz narozrabiał koło domu...rośliny na szczęście nie ucierpiały..

normalnie trampolina jest tu (zdjęcie z lipca)



a wczoraj rano sie zdziwiłem bo to zobaczyłem



i z bliska

____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies