Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Mirella 14:16, 31 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Trampolina katapultowała się i raczej jest nieprzytomna, a na poważnie ..dobrze że nic złego się nie stało.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Lulilaj 14:57, 31 paź 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Krakus napisał(a)
dzisiaj paskudnie ale ostatnio nas mgły nawiedzały i udało sie coś w niedzielę uchwycic





Magicznie...

Na wiosnę tego roku wiały u nas mega silne wiatry i moja trampolina wyglądała niemal identycznie... Wydawało mi się, że już nic z niej nie będzie. Ale M pokombinował i może jeszcze trochę posłuży. Pierwsze co zrobił to dobrze ją zakotwiczył

Małe Krakuski urocze

Witam się u Ciebie oficjalnie
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Krakus 17:23, 31 paź 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Lulilaj napisał(a)


Magicznie...

Na wiosnę tego roku wiały u nas mega silne wiatry i moja trampolina wyglądała niemal identycznie... Wydawało mi się, że już nic z niej nie będzie. Ale M pokombinował i może jeszcze trochę posłuży. Pierwsze co zrobił to dobrze ją zakotwiczył

Małe Krakuski urocze

Witam się u Ciebie oficjalnie


witaj u mnie..
trampoliny nie skreslam bo coś tam podprostuję i powinno być... zakotwiczyc tez miałem na wiosnę ale oczywiście zapomniałem.. a rok temu też mi wiatr powywracał tyle tylko że rok temu się zatrzymała na ogrodzeniu a w tym roku przeleciała pond bo nie widac sladów ani na tujach ani siatce że był z trampoliną jakis kontakt...

Krakuski to z tego co pamietam dawno temu wystawiałem....chyba mojej najmłodszej Ogrodniczki nie było... trochę ogrodowo tez będzie żeby nie usunęli z forum


____________________
Zielonym do góry...
eVka 19:08, 31 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Cześć Krakusie! Fajne masz małe Krakuski, niezła gromadka
Przyciągnęły mnie do ciebie boskie rozchodniki, muszę koniecznie ich więcej u siebie posadzić. Pięknie się u ciebie prezentują. Bardzo ładny, zadbany ogród, na razie tylko po łebkach przeleciałam ale jutro przy kawce porannej poczytam co nie co
Pozdrawiam z Wrocławia
____________________
Lulilaj 22:27, 01 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Ale masz cudną ekipę pomocników. Pozazdrościć
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Krakus 11:07, 03 lis 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Lulilaj napisał(a)
Ale masz cudną ekipę pomocników. Pozazdrościć

nie zazdrościć tylko brać sie do dzieła domek masz więc miejsca jest

a tak naprawde to jedyne co mnie wqrza to że jak ktoś mnie np z pracy spotyka z Rodzinką czy się dowiaduje o mojej gromadce to tylko słyszę slogany " no 500+ działa" . A ja trójeczkę miałem jak jeszcze nawet nie było mowy o tym programie...ale nie ukrywam że pomaga
____________________
Zielonym do góry...
lindsay80 18:47, 04 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Dwa lata temu taki sam los spotkał naszą trampolinę, tylko z 1,5 km od domu poleciała w pola i w częściach ja znosiliśmy, nic się już z niej zrobić nie dało - a Twoja jeszcze do poskładania?

Super te rozchodniki masz, czekam na przesyłkę wiosną, skoro teraz się nie udało.
____________________
Tu ma być ogród :)
Lulilaj 19:27, 04 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Krakus napisał(a)

nie zazdrościć tylko brać sie do dzieła domek masz więc miejsca jest

a tak naprawde to jedyne co mnie wqrza to że jak ktoś mnie np z pracy spotyka z Rodzinką czy się dowiaduje o mojej gromadce to tylko słyszę slogany " no 500+ działa" . A ja trójeczkę miałem jak jeszcze nawet nie było mowy o tym programie...ale nie ukrywam że pomaga


Wiesz,czasami to nie jest takie proste

Ja tam cieszę sie z tego programu choć nie korzystam. Wiem jak to jest z jednym a co dopiero z kilkorgiem. Jedno jest pewne.Radosc zawsze pomnozona razy trzy
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
hanka_andrus 20:32, 04 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja i bez programu wychowałam czwórkę, i tez lekko nie było. Ale radość zawsze!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Krakus 22:08, 04 lis 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
lindsay80 napisał(a)
Dwa lata temu taki sam los spotkał naszą trampolinę, tylko z 1,5 km od domu poleciała w pola i w częściach ja znosiliśmy, nic się już z niej zrobić nie dało - a Twoja jeszcze do poskładania?

Super te rozchodniki masz, czekam na przesyłkę wiosną, skoro teraz się nie udało.


no mam nadzieję, że sie uda poskładać ale to po zimie się zobaczy...teraz inne rzeczy ważne na głowie przez co nie miałem jak wysłać...nie zapomniałem i zapisałem sobie i właśnie wiosną przyślę co obiecałem...może i łatwiej będzie bo kapustki mniejsze a lepsza gwarancja przyjęcia
____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies