Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 08:25, 28 sie 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Iwonka napisał(a)


Nie przepadam za rozchodnikami jednak twoje kępy robią wrażenie. Jak hortensje podrosną będzie super zestawienie. Świerk koniecznie przycinaj na wiosnę. Rośnie jak szalony i trudno go potem utrzymać w ładnej formie. Pozdrawiam Krakusa coraz więcej nas na forum


Witam Krajankę za rady dziękuję będę ciachać na wiosnę...

Cieszę się że grupa Krakowska rośnie w siłę..
P.S.
jak masz jakieś fajne namiary na szkółki to poproszę na priv...
____________________
Zielonym do góry...
Iwonka 09:50, 28 sie 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Krakus napisał(a)


Vanilkom lałem sporo podczas upałów...myślę że moj bląd polegął na tym że robiłem im mgiełke z węża późnym wieczorem...tak mi się wyadaje że tylko od góry zbrązowiały gdzie woda na nie padała...

za rok będe lał w korzeń konewkami...

co do roku ogrodniczego to też widze postep...więcej czasu miałem bo i dzieci starsze i Ż w domu siedziała za rok mniej czasu na pewno będzie...ale plany są..

jeszcze coś na jesień planuje mimo bana na budżecie... cos sie wymysli


Hortensji mam trochę więc potwierdzam, że zdecydowanie nie lubią wody na kwiatach, podlewanie tylko z dołu inaczej kwiaty brązowieją. Nawet po intensywnych deszczach dobrze otrzepać je z nadmiaru wody, bo gdy wyjdzie mocne słońce to je przypali. Kup nawóz Magiczna siła do hortensji, działa cuda stosowany systematycznie. To mam zgapione od Bozgi z Hortensjada, zerknij do niej jakie ma okazy.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Mirella 11:01, 29 sie 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Jeszcze raz przyszłam zobaczyć Matronę
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Krakus 12:18, 29 sie 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Mirella napisał(a)
Jeszcze raz przyszłam zobaczyć Matronę


już sam nie wiem czy to Matrona może Mr Goodbud ... nie zapisałem i teraz mam zagwozdkę..
____________________
Zielonym do góry...
babka 22:04, 02 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Krakus napisał(a)


Vanilkom lałem sporo podczas upałów...myślę że moj bląd polegął na tym że robiłem im mgiełke z węża późnym wieczorem...tak mi się wyadaje że tylko od góry zbrązowiały gdzie woda na nie padała...

za rok będe lał w korzeń konewkami...

co do roku ogrodniczego to też widze postep...więcej czasu miałem bo i dzieci starsze i Ż w domu siedziała za rok mniej czasu na pewno będzie...ale plany są..

jeszcze coś na jesień planuje mimo bana na budżecie... cos sie wymysli

Ja budżetowego bana mam od dawna ale dziwnym trafem co jakiś czas coś kupuję
Vanillkom lej tylko w korzenie i z rozwaga bo nawet liście można popalić. Twoje za malo a moje za dużo wody miały. Też brązowieją i kłaniają czego nie lubię
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Mirella 22:11, 02 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakus napisał(a)


już sam nie wiem czy to Matrona może Mr Goodbud ... nie zapisałem i teraz mam zagwozdkę..


Nieistotne,bez nazwy też jest piękny
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
kasja83 09:15, 05 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Iwonka napisał(a)


Hortensji mam trochę więc potwierdzam, że zdecydowanie nie lubią wody na kwiatach, podlewanie tylko z dołu inaczej kwiaty brązowieją. Nawet po intensywnych deszczach dobrze otrzepać je z nadmiaru wody, bo gdy wyjdzie mocne słońce to je przypali. Kup nawóz Magiczna siła do hortensji, działa cuda stosowany systematycznie. To mam zgapione od Bozgi z Hortensjada, zerknij do niej jakie ma okazy.

Potwierdzam-używam do do swoich Limek
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Anitka 12:45, 12 wrz 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Witam się Krakusie w twoim wątku. Nie mam internetu w domu od kilku dni, więc podczytuje przy kawce w przerwach w pracy, a że przerwy krótki to rozciąga się to mocno w czasie Podziwiam wielkość działki, moja 11 arowa już mnie przerasta, choć na początku myślałam, że za mała. Super masz otoczenie, zazdroszczę braku sąsiadów i widoczki masz obłędne. Wielkość warzywniaka powaliła mnie na kolana.
Widzę, że pilnie gromadzisz wiedzę na ogrodowisku i tworzysz bardzo przemyślany ogród. Nie ma co się spieszyć, bo co "nagle to po diable" i męczące bywa to przesadzanie. Choć ogród dopiero raczkuje to ty masz już sporą wiedzę i na pewno dobrze ją spożytkujesz. A widać to już po pierwszych nasadzeniach. Będę kibicować ogrodowym poczynaniom.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Muszelka 20:18, 13 wrz 2017


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Krakus napisał(a)
i rozchodniki różowieją...



Ale pięknoty!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Krakus 09:39, 19 wrz 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Anitka napisał(a)
Witam się Krakusie w twoim wątku. Nie mam internetu w domu od kilku dni, więc podczytuje przy kawce w przerwach w pracy, a że przerwy krótki to rozciąga się to mocno w czasie Podziwiam wielkość działki, moja 11 arowa już mnie przerasta, choć na początku myślałam, że za mała. Super masz otoczenie, zazdroszczę braku sąsiadów i widoczki masz obłędne. Wielkość warzywniaka powaliła mnie na kolana.
Widzę, że pilnie gromadzisz wiedzę na ogrodowisku i tworzysz bardzo przemyślany ogród. Nie ma co się spieszyć, bo co "nagle to po diable" i męczące bywa to przesadzanie. Choć ogród dopiero raczkuje to ty masz już sporą wiedzę i na pewno dobrze ją spożytkujesz. A widać to już po pierwszych nasadzeniach. Będę kibicować ogrodowym poczynaniom.


dziękuję za miłe słowa...rzadko tez bywam ostatnio na O.
wiedzy sporej nie mam ale staram się spożytkować co przeczytam na O. te klika lat forum uświadomiło mi jedno " wiem że nic nie wiem..." ale zmiana swojego otoczenia to fajnie zajęcie i raczkująca pasja...
powoli do przodu i dojdziemy do celu...
____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies