Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 22:24, 03 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Powiem szczerze - nie znoszę emisji czegoś, co było nagrywane 5 lat temu, tak samo w Werandzie pokazali jakieś stare zdjęcia naszego ogrodu, gdy nie miałam jeszcze luster. Ogród ewoluował, piękniał, a pokazali jego początki, gdy był bez wyrazu. Nie znoszę tego.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GorAna 22:58, 03 cze 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Gardenarium napisał(a)
Aniu, musiałabym łeb bolący wsadzić w te kolce, żeby doszukać nazwy. Zapewne tam jest na dole, na obelisku.

Dużo róż mam pojedynczych, teraz takie w Anglii są modne

Nie wsadzaj "łeba", nieważne.....ale piękna ci ona jest
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Gardenarium 22:59, 03 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przy okazji kogoś poproszę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:59, 03 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogniste kolory już w pełnej krasie, w donicach i na rabacie jednorocznej.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:00, 03 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:06, 03 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Było



Jest



Nie do pojęcia jest to, co żeśmy dokonali w te 4 lata. I nie mam na myśli kwiatowych rabat, tylko wszystko inne, czyli... infrastruktura.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 23:24, 03 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Gardenarium napisał(a)
Było



Jest



Nie do pojęcia jest to, co żeśmy dokonali w te 4 lata. I nie mam na myśli kwiatowych rabat, tylko wszystko inne, czyli... infrastruktura.


Oooo 4 lata, to tyle samo co my walczymy z naszym ogrodemI nic do tej pory nie zdradziłaś Zmiana niesamowita
Siatką leśną grodziłaś?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 07:18, 04 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Powiem szczerze - nie znoszę emisji czegoś, co było nagrywane 5 lat temu, tak samo w Werandzie pokazali jakieś stare zdjęcia naszego ogrodu, gdy nie miałam jeszcze luster. Ogród ewoluował, piękniał, a pokazali jego początki, gdy był bez wyrazu. Nie znoszę tego.

Coś mi nie pasowało w tej Akademii, nawet powiedziałam eMusiowi, ze tak ni z d.. to nagranie, bo to było jak wyjęte z kontekstu.. .. i już wiem co.
I to nie do Ciebie uwaga, tylko do scenarzystów, że Akademia była taka nie wiadomo jaka..

A teraz lecę obejrzeć fotcie bo widzę że jest sporo obrazków do kawusi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 07:25, 04 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kolorowo, żywo wesoło Bardzo mnie to cieszy Wiesz, że tak lubię..

Cynia pomarańczowa mi mignęła na jednym foto.. fajna Nie mam czasu obrobić tego co mam, ale marże by kiedyś gdzieś z głową wyciąć fajną duża rabatę kwiatową Bo te moje krzaki już mnie denerwują, zabrały co się dało.. żal wyrzucić, no i eMuś broni
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
07:57, 04 cze 2018
Mala_Mi napisał(a)

Coś mi nie pasowało w tej Akademii, nawet powiedziałam eMusiowi, ze tak ni z d.. to nagranie, bo to było jak wyjęte z kontekstu.. .. i już wiem co.
I to nie do Ciebie uwaga, tylko do scenarzystów, że Akademia była taka nie wiadomo jaka..

A teraz lecę obejrzeć fotcie bo widzę że jest sporo obrazków do kawusi


puścili co mieli ...może porządek robili w nagraniach nie emitowanych i akurat wczoraj padło na takie cos

dobrze ze podsumowanie sie udało usłyszeć zeby nie sadzic tych drzew ...bo na poczatku sie zastanawiałam po co pokazywać te nie polecane drzewa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies