Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Do raju daleko - u Ewy

Magara 22:44, 23 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10333
Twoje róże, w porównaniu z moimi, to już mocno kwitnące

Ewa, co to za szałwia, która u Ciebie nie chce rosnąć? Piękna.
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Ewa777 11:33, 24 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
ewsyg napisał(a)


Ewuś masz pięknie. Bardzo sympatyczny ten złocień


Dziękuję, chociaż widzę u siebie nad czym muszę jeszcze popracować. Już niedługo będę miała urlop, to nadgonię prace
Ten złocień jest uroczy. Muszę tylko dowiedzieć się od Mirki jak z nim dalej postępować, jak przekwitnie.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 11:34, 24 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Magara napisał(a)
Twoje róże, w porównaniu z moimi, to już mocno kwitnące

Ewa, co to za szałwia, która u Ciebie nie chce rosnąć? Piękna.

Większość róż mam jeszcze w pąkach i czekam na ich rozkwit.
Nie znam nazwy szałwii, ale u mnie żadne szałwie nie rosną. Rozchodniki również zamierają. Nie pasuje im u mnie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies