LIDKA napisał(a)
U Ciebie Ewa rozchodniki i szałwie a u n mnie słabo rośnie ten złocień. Daj mu się wysiać i sobie siewki przesadzisz na wiosnę gdzie chcesz a resztę wyplewisz. Rośliny mateczne nie zawsze obudzą się po zimie. To kwiat z ogrodów naszego dziecinństwa. Mi się kojarzy z Mamy ogrodem i chciałam go bardzo mieć dużo ale on ma inny plan .

Mirka mi pisała żebym go nie cięła po kwitnieniu i tak zrobię. On faktycznie z roózami się fajnie komponuje . I z sesleria też .


Lidziu, jeśli chcesz żeby się rozsiał to nie tnij, ale on po kwitnieniu nie jest ładny, poczekaj aż trochę nasionek zawiąże, potrząśnij nim, a potem tnij nisko te łodygi które kwitły, resztę młodych listków zostaw, powinien zakwitnąć jeszcze raz ale skromnie już