mirkaka
12:17, 25 cze 2026
Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Lidziu, jeśli chcesz żeby się rozsiał to nie tnij, ale on po kwitnieniu nie jest ładny, poczekaj aż trochę nasionek zawiąże, potrząśnij nim, a potem tnij nisko te łodygi które kwitły, resztę młodych listków zostaw, powinien zakwitnąć jeszcze raz ale skromnie już
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie