Aniu z Dębowych Zakątków, taki wpis oprawiłabym w ramkę i powiesiła na ścianie
Ale za to inne rosna pieknie jakie u innych nie rosna jak np. ogrodowki
Dzięki Mireczko za rady. Domyślałam się, że trzeba je przyciąć, gdy przekwitną, ale potrzebowałam potwierdzenia Nowe sadzonki pojawią się dopiero na wiosnę? A z tej starej, przyciętej nic już nie będzie?