Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 09:59, 28 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Wafel napisał(a)
Aniu z Dębowych Zakątków, taki wpis oprawiłabym w ramkę i powiesiła na ścianie


Ania pisze jak artystka malarka. Warto zachować takie wpisy.

Asiu, jak sobie radzisz w te upały?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 10:02, 28 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
TAR napisał(a)
Ale za to inne rosna pieknie jakie u innych nie rosna jak np. ogrodowki


Ogrodówki rzeczywiście maja się u mnie dobrze, ale w tym roku przemarzły i nie wszystkie zakwitną.
Czy u Ciebie w leśnym ogrodzie jest trochę chłodniej podczas tych upałów?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 10:08, 28 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11995
Ewa777 napisał(a)


Dzięki Mireczko za rady. Domyślałam się, że trzeba je przyciąć, gdy przekwitną, ale potrzebowałam potwierdzenia Nowe sadzonki pojawią się dopiero na wiosnę? A z tej starej, przyciętej nic już nie będzie?


Ze starej przyciętej też powinny pojawić się młode listki, szczerze to nie obserwuję ich, ale tak mi się wydaje że one od karpy odbijają
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies