Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

malgorzata_s... 22:06, 01 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Witaj Wpadam z rewizytą Piękne masz widoczki Poczytałam troszkę a więcej poczytam jak czas pozwoli Dzięki że do mnie wpadłaś Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Benia 22:20, 01 paź 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
07_Rene napisał(a)
Beniu - wszystkie cebolowe mam z B. i jestem zadowolona. Co roku dokupuje sobie tak po kilka paczek, bo cięzko sie oprzeć. Ale jak mówisz, że za pół ceny to jutro muszę pognać na łowy


W tamtym roku również dużo kupiłam w B. różnych cebulek, 99 % wyszło i kwitło zgodnie z tym co było na opakowaniu, dlatego w tym roku też dokupiłam i może w sobotę jak pogoda dopiszę to będę dosadzać. U nas wyprzedaż za połowę cena choć wyboru dużego już nie było to i tak coś można kupić. Życzę udanych okazji
____________________
bdan 07:00, 02 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
07_Rene napisał(a)
No i stało się... Szał różanych zakupów dopadł i mnie
Zakupiłam dziś 14 szt. Bonica, na szpaler przed domem i po jednym krzaczku Mariatheresia, Pastella, Chandos Beauty (Harmisty), które trafią na moje kółko różano-bylinowe Tak żeby oswoić się z bardziej wymagającymi pięknościami, zanim kupię nowe


No to będę podglądać. Ja róże do wiosny sobie odpuściłam
renatamama3 07:44, 02 paź 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Boniki,to też pierwsze, róże u mnie ,śmiecą to fakt ,ale długo kwitną .Moje irgi ,jeszcze małe .A róże okrywowe ,są do kupienia w Kokotowie chyba po 6 zł ,jak tam kupowałam w tamtym roku wiosną .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
laurowisnia 11:01, 02 paź 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Reniu, jak nie masz dość róż jeszcze, to już niedługo będą w sprzedaży z gołym korzeniem, warto zaglądnąć na Wielicką, można tam w niskich cenach kupić coś ciekawego, np. bywał tam Leonardo.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
07_Rene 22:41, 02 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Benia napisał(a)


W tamtym roku również dużo kupiłam w B. różnych cebulek, 99 % wyszło i kwitło zgodnie z tym co było na opakowaniu, dlatego w tym roku też dokupiłam i może w sobotę jak pogoda dopiszę to będę dosadzać. U nas wyprzedaż za połowę cena choć wyboru dużego już nie było to i tak coś można kupić. Życzę udanych okazji


U nas tylko same ochłapy zostały, a nie chce mi sie jeździć specjalnie do innych. Zostawiam to na za rok Dobrze wiem, że sie nie opre.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:42, 02 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
bdan napisał(a)


No to będę podglądać. Ja róże do wiosny sobie odpuściłam


Zapraszam Sama nie mogę się doczekać.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:44, 02 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
renatamama3 napisał(a)
Boniki,to też pierwsze, róże u mnie ,śmiecą to fakt ,ale długo kwitną .Moje irgi ,jeszcze małe .A róże okrywowe ,są do kupienia w Kokotowie chyba po 6 zł ,jak tam kupowałam w tamtym roku wiosną .pozdrawiam


To niby nie moje rejony, ale jak trzeba będzie zrobię sobie wycieczkę Musze ceny porównać.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:48, 02 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
laurowisnia napisał(a)
Reniu, jak nie masz dość róż jeszcze, to już niedługo będą w sprzedaży z gołym korzeniem, warto zaglądnąć na Wielicką, można tam w niskich cenach kupić coś ciekawego, np. bywał tam Leonardo.


Ja właśnie zamówiłam takie z gołym korzeniem, przyslą po 20X. Róży nie mam dosyć, ale na razie sie wstrzymam, bo nie miałabym miejsca dla nich. Te które kupiłam to świadome zakupy), analizowane od kilku miesięcy, miejsce już na nie czeka. Ach, jak sie cieszę
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Agania 11:43, 03 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)


Ja właśnie zamówiłam takie z gołym korzeniem, przyslą po 20X. Róży nie mam dosyć, ale na razie sie wstrzymam, bo nie miałabym miejsca dla nich. Te które kupiłam to świadome zakupy), analizowane od kilku miesięcy, miejsce już na nie czeka. Ach, jak sie cieszę


To ja się cieszę razem z Tobą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies