Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

sylwia_slomc... 15:27, 22 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Namawiałam już dawno na to ogrodzenie
Chyba pierwszy raz w zimie ze zniczami nie będziesz musiała latać
Renia już popakowane sypniesz gdzieś w rogu na rabacie prosto w grunt , ja tak robię, a na wiosnę porozsadzasz gdzie Ci będzie pasowało, to nawet pół minuty czasu na ten rok nie wymaga nie w rządki tylko tak w jednym miejscu rozdyp i gotowe, ja nawet ziemią nie przysypujęprzyklepuję tylko i gotowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 16:49, 22 sie 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Fajnie że plany zrealizowane pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Konieczki 19:13, 22 sie 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Reniu masz tak jak ja z forum
____________________
Zielonym do góry... :)
07_Rene 09:19, 23 sie 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Pszczelarnia napisał(a)


Wszystkie wiadomości cieszą. Te o włóczęgach z dziećmi, zwłaszcza!





anka_ napisał(a)
Ha, ha, ha... jak to się zmienia spojrzenie. Wiem Renatko jaka to radość. I cieszę się razem z tobą, że ogrodzenie sprawdziło się i na dziki.
Pozdrawiam serdecznie.


Dzień po skończeniu ogrodzenia widziałam zająca, a siatkę mamy z dużymi oczkami, bo do tej pory ich u nas nie było. Tak że zawsze coś.... Na szczęście to była jednorazowa wizyta. Ale powinnam była to przewidzieć, bo w ubiegłym roku lisy się pojawiły. Coraz bogatsza fauna u nas

sylwia_slomczewska napisał(a)
Namawiałam już dawno na to ogrodzenie
Chyba pierwszy raz w zimie ze zniczami nie będziesz musiała latać
Renia już popakowane sypniesz gdzieś w rogu na rabacie prosto w grunt , ja tak robię, a na wiosnę porozsadzasz gdzie Ci będzie pasowało, to nawet pół minuty czasu na ten rok nie wymaga nie w rządki tylko tak w jednym miejscu rozdyp i gotowe, ja nawet ziemią nie przysypujęprzyklepuję tylko i gotowe


Nigdy nie byłam przeciwko, ale to kosztowna inwestycja i czasochłonna. Udało się, teraz mogę bez wyrzutów i obaw kupować rośliny... iglaki
Adres wysłałam na priv. Dziękuję

Urszulla napisał(a)
Fajnie że plany zrealizowane pozdrawiam


Też się cieszę

Konieczki napisał(a)
Reniu masz tak jak ja z forum

To współczuję serdecznie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
kasja83 10:18, 23 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
07_Rene napisał(a)



U mnie w tym roku dookoła kukurydza. Jak urośnie to rozpędzona sarna może mieć za mało czasu żeby dostrzec siatkę. Dlatego pomyślałam o hej oznakowaniu.
Nawet nie podejrzewają że sarny mogą celowo chcieć się tu przedostać.
Ciekawe jak to będzie...

W moich okolicach jest dużo saren. Tak właśnie załatwiły siatkę sąsiada-podejrzewam, ze chciały po prostu przebiec teren-poraniły się biedne i porobiły dziury w siatce. Od tej pory ma powiązane żółte foliowe wstązki-tak gęsto.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 10:35, 23 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
super Reniu\
nareszcie bedziesz spokojniejsza...
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Agania 10:45, 23 sie 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Rok miałaś owocny, ogrodzenie to podstawa....my też chodzimy po Beskidzie wyspowym....pozdrawiam Renatko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 11:14, 20 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Renia hop hop! Mrugnij chociaż do nas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
07_Rene 17:09, 28 gru 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Mrugam

Ogrodzenie sprawdza się w 100%. Sarny nie przeskakują, pasą się obok. Choć kilka razy widziałam, że z żalem w oczach patrzyły na te wszystkie smakowite kąski, które im odgrodziliśmy.
Dziki za to biegały w tym roku nawet po ulicy. Do mnie nie zajrzały - na szczęście.

Tęskni mi się za zapachem ziemi

Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
sylwia_slomc... 18:17, 28 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Fajnie, że mrugasz i że ogrodzenie spełnia swoja rolę, coś sadziłaś już w tym roku? Gdzie jakieś foteczki, nie uwierzę, że nic nie cyknęłaś. Te huragany tegoroczne nie narobiły mam nadzieje dziadostwa w Waszym ogrodzie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies