Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Gardener27 21:06, 10 maj 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Asiu czytam co piszesz i trochę się niepokoję Widzę że jesteś rozczarowana Głowa do góry i nie zniechęcaj się Jak obecnie masz inne sprawy na głowie to ogród odstaw na później Tyle lat czekał na odpowiednią opiekę to i do lipca wytrzyma

Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 17:45, 11 maj 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)
Asiu czytam co piszesz i trochę się niepokoję Widzę że jesteś rozczarowana Głowa do góry i nie zniechęcaj się Jak obecnie masz inne sprawy na głowie to ogród odstaw na później Tyle lat czekał na odpowiednią opiekę to i do lipca wytrzyma

Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam


No musi jeszcze troche poczekać, nic nie wymyślę. Teraz jest tak robione dosłownie "po łebkach". Ale najpierw muszę skończyć to, na co pracowałam pięć długich, ale mega szybkich, lat
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 21:51, 16 maj 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
A wracając do miskantów... no nie przezimowały. Co prawda nie zabezpieczyłam ich wcale, ale też można powiedzieć, że zimy nie było - przynajmniej w Poznaniu


Ja Ci powiem..to jest dziwne z tymi Twoimi miskantami.... Ja niczym nie zabezpieczałam, rosną po obu stronach domu , czyli jeden na patelni a drugi prawie całkiem w cieniu..jeden gracek a jeden morning..i wiesz co..oba normalnie rosną , a to ich drugi sezon. Jak to możliwe ,że Tobie nie przezimowały ????

A tak poza tym , trzymam mooocno kciuki , bo jesteś już pewnie na finiszu..a jak nie na fińiszu , to ostatnia prosta a wiec pełnej mobilizacji życzę a ogrodem zajmiemy się później nie ucieknie , zapewniam
Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 17:28, 17 maj 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No nie wiem Elu. Są zupełnie suche. Może pies mi je załatwił, albo jakiś robal, nie wiem. Zobaczymy co będzie dalej.

Póki co już ostatnia prosta w pisaniu. Już piszę podsumowanie. Może jeszcze kilka stron doskrobię w napisanych już rozdziałach. Powoli schodzi ze mnie powietrze. Jakiś wyjazd by się przydał
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 17:31, 17 maj 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Na szczęście, pytania już mam opracowane. Nic tylko się uczyć. Byłoby miło gdyby już zostały podane terminy egzaminów.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
chojna 22:17, 17 maj 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Asiu trzymam kciuki za egzaminy i napisaną pracę!
Pozdrawiam
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
AsiaK_Z 21:51, 22 maj 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kochani, myślę, że skonczyłam już pisanie mgr
Ledwo żyję, ale jestem happy.

W ogrodzie małe zmiany. Pozbyłam się okropnych gabarytów, które od jakiegoś czasu psuły mi wszystko. Oczywiście nie mam fotek
Ogólnie ogród zapuszczony jak "żul". Masakra jakaś, ale będzie już tylko lepiej ... za jakiś czas
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 21:17, 02 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
To my trzymamy kciuki za tego " magazyniera " buziole i uściski a żulem się nie martw
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 09:02, 09 cze 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
To my trzymamy kciuki za tego " magazyniera " buziole i uściski a żulem się nie martw


Dzięki za odwiedziny Jak miło, że do mnie zaglądasz, mimo że nie ma nic ciekawego. Myślę, że już za jakiś czas ten stan się zmieni. Mam taką nadzieję.
A że ze mnie ogrodnik, jak .... to trudno. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 09:06, 09 cze 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Sprawa wygląda tak: miskanty "ożyły". Nie powalają na kolana, ale się zazieleniły. Miejsce tymczasowe, hmm służy jedynie malutkim bukszpanom - mam aż 2 krzaczki
Miejsce tymczasowe, jest przeznaczone jako stałe dla clematisów. Nie wiem jednak czy będzie odpowiednie, bo zadomowiły się tam mrówki. W ilości... ło matko a może i więcej
A teraz trochę pisma obrazkowego. Uprzedzam jednak, że u mnie ciągle obrazy "przed". No ale....
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies