Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Gardener27 16:24, 29 sie 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dwa kolory ogrodowej w jednym wazonie Czasem takie widoki można dostrzec na jednym krzaku
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 21:11, 29 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)
Dwa kolory ogrodowej w jednym wazonie Czasem takie widoki można dostrzec na jednym krzaku

Potwierdzam. Te właśnie były na jednym co prawda nie na moim krzaczku, bo ja nie mam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 11:27, 30 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)

Potwierdzam. Te właśnie były na jednym co prawda nie na moim krzaczku, bo ja nie mam


U Ciebie by rosły, klimat na takie masz ok
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 11:52, 30 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


U Ciebie by rosły, klimat na takie masz ok


No nie wiem parę lat temu posadziłam taką malutką i nic nie urosła. Raz kwitła, marniała, później odbiła i w końcu jej podziękowałam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 12:00, 30 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


No nie wiem parę lat temu posadziłam taką malutką i nic nie urosła. Raz kwitła, marniała, później odbiła i w końcu jej podziękowałam


U mnie rosną osłonięte od zachodu, nie okrywam, no chyba że mega mrozy zapowiadają i dają radę. Obcinam wiosną tylko suche kwiatostany i kwitną co roku.....klimat masz podobny do tego u mnie.....pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 13:03, 30 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


U mnie rosną osłonięte od zachodu, nie okrywam, no chyba że mega mrozy zapowiadają i dają radę. Obcinam wiosną tylko suche kwiatostany i kwitną co roku.....klimat masz podobny do tego u mnie.....pozdrówka


No to będę musiała zrobić drugie podejście. Może się uda
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 19:00, 30 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
U wszystkich cebulowe na tapecie. No cóż jesień blisko. Mus zaopatrzyć się w cebule. Krecą mnie krokusy, tulipany oczywiście też.
Muszę się zastanowić gdzie im będzie najlepiej... Hmm
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 17:34, 31 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


No to będę musiała zrobić drugie podejście. Może się uda

Koniecznie, one kolor mają... a towrzystwo tuj tolerują, też kwaśna gleba
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 21:11, 01 wrz 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
U wszystkich cebulowe na tapecie. No cóż jesień blisko. Mus zaopatrzyć się w cebule. Krecą mnie krokusy, tulipany oczywiście też.
Muszę się zastanowić gdzie im będzie najlepiej... Hmm

Ja widzę ,źe my obie takie czasowe ,że hoho ...
Ale za to się doczytałam ,że można sadzić cebule tak: na sam dół te co maja kwitnąć najpóżniej , nieco nad nimi , te co mają kwitnąć przed nimi ,a całkiem płytko e co kwitnąć będą najwcześniej..nie miałam o tym bladego pojęcia

Buziole Aśko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 07:35, 02 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
część cebulowych zakupiona. Szału nie ma, bo wybór też niewielki. Złapałam czosnki i takie śnieżynki, kwitnące w lutym i marcu. Szukam dalej, a w ostateczności zamówię w jakimś e-sklepie.
Fotki później, bo nie mam dostępu do komputera, a telefon mnie nie słucha i nie wgrywa zdjęć.

Wieczorem również ujawnienie nowego projektu. Mam nadzieję tylko, że wszystko zakończy się pomyślnie, bo ale będzie...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies