Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 20:32, 15 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Hurrraaaaaaa!!!! Pada deszcz!!! Leje!!! Super!!!
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 21:07, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Hurrraaaaaaa!!!! Pada deszcz!!! Leje!!! Super!!!


Leje?....ja właśnie w Tv widziałam, że jakąś masakrę macie...rzeki ulicami płyną...buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Warmia 21:10, 15 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
JulkAd napisał(a)


Leje?....ja właśnie w Tv widziałam, że jakąś masakrę macie...rzeki ulicami płyną...buziaki


Pada, pada, ale najpierw przeszła nawałnica
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AsiaK_Z 23:06, 15 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Leje?....ja właśnie w Tv widziałam, że jakąś masakrę macie...rzeki ulicami płyną...buziaki


Dopiero wróciłam do domu. Cały czas pada. Masakra na szczęście ominęła mój zielony azyl. W centrum faktycznie pozalewało, nowy PKS i jak zwykle przejście podziemne na Dworcu Zachodnim.
W drodze do domu widziałam kilkanaście połamanych drzew, ale ogólnie na trasie wiekszych szkód nie było.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 23:13, 15 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Warmia napisał(a)


Pada, pada, ale najpierw przeszła nawałnica


Witaj Marto miło, że zawitałaś w moich niezwykle skromnych progach. Rozgość się, może kawuni się napijesz?
Nawałnica przeszła, ale mnie ominęła. Powiało troszkę mocniej no i popadało bardzo zdrowo.
Oczywiście zaczęło padać jak już skończyłam podlewanie tego co mam, a mam niewiele
Zapraszam częściej. Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardener27 20:06, 18 sie 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witam

Co słychać ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 20:53, 18 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)
Witam

Co słychać ?


cześć Przemku. Dzięki za odwiedziny w najnudniejszym wątku na O.
Dziś niestety nastał dzień, kiedy trzeba było wrócić do pracy po urlopie. Szkoda, że tak przeleciało
A generalnie nic się u mnie nie dzieje, jestem w kropce...nie wiem co dalej. Oczywiście będę zaglądać do moich ulubionych wątków, m.in. Twojego żeby powzdychać do pięknych roślin bardzo ładnie zaaranżowanych, żeby pochwalić. Ja niestety jestem za rzadko na ogrodzie żeby osiągnąć pożądany wygląd i poziom ogrodniczkowania.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardener27 21:10, 18 sie 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ee tam ... jaki najnudniejszy ?
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy Ja nie wiem kto to wymyślił że na tyle dni pracujących w roku przypada tylko 26 dni wolnego To jakieś nielogiczne
Przyjdzie taki czas gdzie będziesz częściej w ogrodzie i będziesz z tego czerpać radość całymi garściami
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
JulkAd 21:11, 18 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
O Asia się odezwała...Asiu nie martw się, do pracy wszyscy wracamy wcześniej czy później....ale są jeszcze weekendy....jak tam po ulewach? wszystko w ogrodzie zielone?
Buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 21:19, 18 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)
Ee tam ... jaki najnudniejszy ?
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy Ja nie wiem kto to wymyślił że na tyle dni pracujących w roku przypada tylko 26 dni wolnego To jakieś nielogiczne
Przyjdzie taki czas gdzie będziesz częściej w ogrodzie i będziesz z tego czerpać radość całymi garściami


Tak, kiedyś... Jak się nic nie zmieni to ten stan osiągnę za jedyne 32 lata.
Cała wieczność. Jak sobie pomyślę, że moje dziecię prywatne bedzie wtedy miało 41 lat to śmiać mi się chce. Będę juz pewnie babcią, a może już nawet pra...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies