Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Gardener27 14:47, 25 sie 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Czytam o planach na ogród Chyba cos drgnęło
Łopata do kantów ? tego jeszcze nie słyszałem Ja jak nie miałem noża to robiłem to rydlem ale on raczej do zawijasów
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 15:17, 25 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)
Czytam o planach na ogród Chyba cos drgnęło
Łopata do kantów ? tego jeszcze nie słyszałem Ja jak nie miałem noża to robiłem to rydlem ale on raczej do zawijasów


Przemku na bezrybiu i rak ryba Ciężko szło, bo i ręka nie do końca sprawna w tej materii.
Jak drgnie, to dam znaka
No kurczę, muszę uważać, bo coś chlapnę i sprawa się rypnie
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 16:08, 25 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
To już z ciekawości nóżkami przebieram, doczekać siem nie mogę czym nas zaskoczysz
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 17:14, 25 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
To już z ciekawości nóżkami przebieram, doczekać siem nie mogę czym nas zaskoczysz


Sama jestem ciekawa, co to będzie Żartuję, ja wiem, ale teraz cicho szaaaaa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 20:21, 26 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Zaniedbałam wątek, w ogrodzie niewiele zrobiłam. Wieje pesymizmem i nudą

Elu potrzeby są wielkie, do zrobienia bardzo dużo, zrobione tyle co kot napłakał. Ciągle zaczynam "od zera". Troszkę skrzydła mi opadły. Podziwiam Wasze ogrody i czuję, że u mnie jednak nie będzie tak pięknie.

Ale... pracuję nad czymś nowym. Być może to jest światełko w tunelu - mam nadzieję, że to nie nadjeżdżający pociąg z przepaloną żarówką


Jak widzę , po tym poście jest jeszcze parę kolejnych, czyli nie był to nadjeżdżający pociąg i dalej zdrowa chodzisz po tym padole ...
I plosiem mi się tu nie dołować pomożemy

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:27, 26 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Nooooooooo, co drugi dzień do pracy, albo co drugi tydzień? hmm druga opcja fajniejsza. Ale luuuuuuuuuuuuuz, szkoda, że tylko w sferze marzeń


Ja bym obstawiała co drugi dzień człek by się porządnie zmęczyć nie zdążył

Może jaką partię utwórzmy ( to teraz taaaakie na czasie ) i to będzie nasze hasło wyborcze
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:29, 26 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Sama jestem ciekawa, co to będzie Żartuję, ja wiem, ale teraz cicho szaaaaa


Wytypuj no kogoś , co mnie będzie wnet robił usta - usta , bo ja tu jakiego zawału dostanem z ciekawości

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 21:53, 26 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Eluś Słońce moje chętnych na usta - usta by siem znalazło. Nie chcem rzucać imionami, bo może ktoś by siem obraził, że pominęłam W razie nagłej awarii oddechowej bendem krzyczeć a ratownik siem jakiś znajdzie.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 22:00, 26 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)


Ja bym obstawiała co drugi dzień człek by się porządnie zmęczyć nie zdążył

Może jaką partię utwórzmy ( to teraz taaaakie na czasie ) i to będzie nasze hasło wyborcze


To trza wymyśleć takie łatwo zapadające w pamięci. "Kobiety na traktory" już było. "Miły wieczorek z czwartku na wtorek" - ale to nie ta impreza.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 11:50, 28 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Dla Zaglądających.



Miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies