Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 21:24, 18 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
O Asia się odezwała...Asiu nie martw się, do pracy wszyscy wracamy wcześniej czy później....ale są jeszcze weekendy....jak tam po ulewach? wszystko w ogrodzie zielone?
Buziaki


Cześć Julitko. Popadało, pokrzywy się cieszą, mlecz i koniczyna w trawniku też wszystko w kolorze zdrowej zieleni.
zauważyłam, że upały nie zaszkodziły clematisowi, a tak się o niego bałam. Kwiaty co prawda przekwitły, ale pojawiły się takie 2 jeżyki. Nie wiem co z tego wyjdzie, ciekawam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 22:20, 18 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Jeżyki clematisowe? Też fajna ozdoba...u mnie mnóstwo takich, ale raczej nie wyglądają zachęcająco...może dlatego, że pomimo podlewania podsuszone
buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 14:49, 20 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
Jeżyki clematisowe? Też fajna ozdoba...u mnie mnóstwo takich, ale raczej nie wyglądają zachęcająco...może dlatego, że pomimo podlewania podsuszone
buziaki


Te moje nawet milusie w dotyku. Wyczytałam, że to owoce, ale lepiej ich nie jeść
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 17:16, 21 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Te moje nawet milusie w dotyku. Wyczytałam, że to owoce, ale lepiej ich nie jeść

Te jeżyki są urocze widziałam u kogoś , bo moja Maria Curie nie była zadowolona z miejscówki u mnie i odpadła
Co do jedzenia owoców...no może Ty lepiej nie próbuj , ale pewnie inni amatorzy się znajdą ..jakoeś ptaszki ,czy cuś...

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:18, 21 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gardener27 napisał(a)
Ee tam ... jaki najnudniejszy ?
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy Ja nie wiem kto to wymyślił że na tyle dni pracujących w roku przypada tylko 26 dni wolnego To jakieś nielogiczne
Przyjdzie taki czas gdzie będziesz częściej w ogrodzie i będziesz z tego czerpać radość całymi garściami
tak ja jestem stanowczo za brakiem logiczności takiego przepisu 50% urlopu na 50% pracy...to by był uczciwe , co nie ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:22, 21 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aśko Ty zrób no jakieś podsumowanie co i jak..typu: to mam do zrobienia, tu szukam pomysłu , tu potrzebuję roślin...to w jakiś sposób może pomoże
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mysza 22:03, 24 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
gierczusia napisał(a)
Aśko Ty zrób no jakieś podsumowanie co i jak..typu: to mam do zrobienia, tu szukam pomysłu , tu potrzebuję roślin...to w jakiś sposób może pomoże



O..O...O dobry pomysł
Macham.
____________________
Gosia
Lukasz2013 22:06, 24 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
AsiaK_Z napisał(a)



Piękniasty pozdrawiam
AsiaK_Z 22:08, 24 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
Aśko Ty zrób no jakieś podsumowanie co i jak..typu: to mam do zrobienia, tu szukam pomysłu , tu potrzebuję roślin...to w jakiś sposób może pomoże


Zaniedbałam wątek, w ogrodzie niewiele zrobiłam. Wieje pesymizmem i nudą

Elu potrzeby są wielkie, do zrobienia bardzo dużo, zrobione tyle co kot napłakał. Ciągle zaczynam "od zera". Troszkę skrzydła mi opadły. Podziwiam Wasze ogrody i czuję, że u mnie jednak nie będzie tak pięknie.

Ale... pracuję nad czymś nowym. Być może to jest światełko w tunelu - mam nadzieję, że to nie nadjeżdżający pociąg z przepaloną żarówką
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
yolka 22:09, 24 sie 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Halo, głowa do góry, będzie pięknie. Twój ogród i Twoje piękno - to najważniejsze. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies