Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 06:36, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Aniu, w takim razie rudbekia. Kwiat prawie taki wysoki jak ja ok. 157 cm
bez kapelusza
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 06:49, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
sylwia_slomczewska napisał(a)


To zanosi się ciekawie, pewnie zmiany będą?


Będą zmiany. Przede wszystkim muszę się trochę od sąsiada zasłonić, bo pustynia jest po całej jednej stronie. To na pewno. Tujki są na środku trawnika, ale tu z kolei boję się ich ruszać żeby nie było powtórki z poprzedniego ogrodu, u mojej Mamy. Trza zrobić nowe ogrodzenie, no i podrasować altanke w środku. Aaaaa, no i trawnik. Nie jest do końca zły, ale odnowa biologiczna wskazana
Póki co mus wszystkie chwaszczory usunąć, zobaczyć co i jak, i powoli działać.
Nadchodzi jesień, więc dobry czas na przesadzanie.

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
07:54, 04 wrz 2015
Mala_Mi napisał(a)


To lepiej nie stawiaj bo przegrasz..



to jak w lotka ..też nic nie wygrywam ....a jak będą kwitnąć to się 100% pewności nabierze!

gierczusia 08:33, 04 wrz 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aaaaa.... noo wreszcie wszytsko wiem

Tuuu jest początek



http://www.ogrodowisko.pl/watek/4873-kiedys-bedzie-pieknie-i-u-mnie-od-nowa?page=51

tak szukałam , tak szukałam aże znalazłam

Mnie osobiście ta srebrzysta roślinka skojarzyła się z szałwią..ale sama jej nie mam..więc ..ekspert ze mnie marny ale chyba nie jest to czyściec..on ma zupełnie inne liście..bardziej ...hmmmm... mięsiste ...żylistek...mam , właśnie szykuję się coby go wyciepać przysmak opuchlaków, na dole u dużych i starych roślin łysa pała trzeba czymś nogi zasłonić...ale to tylko takie luźne dywagacje

Bardzo sie cieszę ,źe masz swój kawałek gruntu i będziesz wreszcie sama sterem, żeglarzem i okrętem będzie super

A buksior potfffór normalnie

Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anda 08:50, 04 wrz 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Fajny quiz tu u Ciebie. Podpatruję tak z boku, bo raczej nie pomogę Gratuluje nowego ogródka. Teraz będziesz się mogła wyszaleć po swojemu

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
JulkAd 09:24, 04 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Mala_Mi napisał(a)
Lekcja odrobiona... ale szóstki nie będzie


Ania no fiesz?...dla mnie to nawet więcej niż celujący
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 09:28, 04 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
eee_taam napisał(a)
na rogownicę bym postawiła ...to siwe

na pewno nie rogownica, bo rogownica ma drobniejsze listki i też potrafi mieć o tej porze kilka kwiatków
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 09:33, 04 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Asia jeden wieczór mnie nie było, a naprodukowałaś 5 stron i do tego dobrą zabawę zapewniłaś....na przetacznika u Ciebie się na sadzonki zapisuję....może kiedyś jakaś okazja mnie w Twoje strony rzuci, więc nie wyrzucaj
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 13:09, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Przez cały rok tylu stron, jednorazowo, nie było. To bardzo miłe uczucie, mieć tylu wspaniałych Gości.
Jak będę miała dostęp do komputera, to wrzucę zdjęcia znalazłam kolejne "noł nejmy"

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 13:11, 04 wrz 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No to czekany na c.d.zabawy w zgaduj-zgadula
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies