Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » 'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny

Pokaż wątki Pokaż posty

'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny

bql3 11:19, 01 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274











matane
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
hankaandrus_44 12:10, 01 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7192
Widzę, Janie, że już wszedłeś z zimą w układy. Twoje magiczne zdjęcia są mimo wszystko, ciepłe. A pająk chyba wyszkolony specjalnie do upiększania otoczenia koronkami. I jak precyzyjnie! Miłego swiętowania.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
bql3 13:15, 01 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274

Haniu - widocznie temu pająkowi odpowiadają te japońskie klimaty które tutaj tworzę




pozdrawiam gorąco

ps.
ja Tobie też życzę miłego tak szczególnego dnia na wspominaniu wszystkich tych którzy byli nam bliscy a już odeszli.
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Dorota123 18:18, 01 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nieustannie podziwiam to czego dokonałeś na tej niewielkiej przestrzeni. W oszronionej scenerii wszystko wygląda zachwycająco.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Balea 19:10, 04 lut 2020


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Witam Janie,

czy mogl bys mi powiedzic ktory klon szybciej rosnie i bedzie wyzszy, skeeters broom czy shaina?

Podawaja ze osiagaja do 1,5-2 metrow wysokosci ale na zdjeciach wydawaja sie o wiele wieksze.

pozdrawiam
bql3 17:38, 23 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Balea,

- jeśli będą to egzemplarze nie szczepione na pniu to obie te odmiany będą w tej wysokości podanej przez Ciebie ale gdy będą to naturalne okazy, które naturalnie rosną to wzrost i wielkość mogą być wyższe.

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
nicol21 20:35, 23 lut 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Dopiero dziś dotarłam do listopadowych fotek... rewelacyjnie to wyglądało i super że sie podzieliłeś zdjęciami. Teraz już tylko porządki i czekanie na kolejny sezon
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
sylwia_slomc... 21:24, 23 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
bql3 napisał(a)

Haniu - widocznie temu pająkowi odpowiadają te japońskie klimaty które tutaj tworzę




pozdrawiam gorąco

ps.
ja Tobie też życzę miłego tak szczególnego dnia na wspominaniu wszystkich tych którzy byli nam bliscy a już odeszli.

Ale cudna fotka
Jesień jest u Ciebie bajeczna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
bql3 10:20, 23 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Witam,

Miłe ogrodniczki i ogrodnicy no wiosna tuż..tuż a ja mam ogromną nadzieję że wszyscy dajecie odpór termu COVID-19. Mimo powagi zagrożenia i skali problemu jaki ON ze sobą niesie dla nas ludzi to osobiście muszę przyznać że mi ten patogen to trochę odpowiada (jeśli mogę to tak ująć)... bo ON nie lubi mydła i alkoholu - więc trzeba się myć i (pić ) yyy... tj, DEZYNFEKOWAĆ - no oczywiście zewnętrznie !



A tak na poważnie to dbajcie o siebie nie dajcie się bo - ja chcę jeszcze długo długo oglądać na forum WASZE WSPANIAŁE OGRODY !!!

wiosennie i gorąco
pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
bql3 10:05, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Yahooo!

Wiosna już napiera na rośliny pełną mocą - więc czas na jakieś fotki z ogrodu herbacianego w tym klimacie - no i trzeba powrzucać trochę fotki bo widzę że dużo teraz ludzi przed komputerami siedzi i ogląda. Zdjęcia dedykuję zwłaszcza tym osobom którzy mieszkają w blokach a nie mogą za bardzo wychodzić aby odwiedzać i działki swoje ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19.











cdn....



____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies