Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » 'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny

Pokaż wątki Pokaż posty

'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny

Karolinek 19:43, 09 paź 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Trawki na drzewie wyglądają ciekawie, sprytnie je zamontowałeś, nie mogę się dopatrzyć doniczek
Miałeś piękną pogodę dzisiaj, u mnie cały dzień pochmurny i deszczowy, ale ciepły.
Pozdrawiam!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
AgnieszkaW 19:49, 09 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Janie, piękna sesja fotograficzna Widać, że ogród ma rys indywidualności i to jest bardzo fajne. Kompozycje w donicach, herbaciarnia, przebarwiający się winobluszcz - to wszystko robi fantastyczny klimat Trawy na drzewie? Super pomysł, jak to zrobiłeś technicznie? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Dorota123 19:50, 09 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę zmiany, idą w dobrym kierunku. Suchy konar zyskał nową oprawę, wygląda ciekawie, wręcz egzotycznie jakby zraz miały na nim zakwitnąć storczyki. Sumak daje piękne, kolorowe tło, perukowiec i miłorząb ślicznie się przebarwia. Mam propozycje, w aranżacje donicowe postaraj się o jakiś powykręcany drobny ( mały) konar. Nadasz mu wtedy styl, który tak bardzo lubisz.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gardenarium 19:52, 09 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dziękuję Janie za wizytę u mnie Zmiany na lepsze. Wolę jednak typowo japońskie aranżacje w Twoim ogrodzie niż dżunglę tropikalną na konarach

Surfinii nie ma, to dobrze, bardzo pięknie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malgosik 19:59, 09 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ładne donice, te niskie, takie inne
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 20:26, 09 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Byłam, obejrzałam. Oby kompozycje długo wytrzymały bez przymrozków.
____________________
Ogródek Iwony II
Napia 20:57, 09 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Janie, chyba nie powinieneś obawiać się krytycznych uwag, bo na Ogrodowisku ludzie raczej życzliwi bliskość natury kształtuje charakter, coś w tym chyba jest
Zdjęcia pokazują, że wiesz, czego chcesz i dzięki temu Twój ogród ma szansę być niepowtarzalny Podoba mi się dbałość o szczegóły, konsekwencja, śliczne rośliny i trawy, i rzecz jasna herbaciarnia, która jest gwiazdą Twojego ogrodu
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
malgorzata_s... 22:01, 09 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Byłam już u Ciebie ale bez wpisu i podziwiałam oświetloną herbaciarnię Obok sadzawki mam altano- garaż i tak myślę jakby cudnie wyglądał gdyby go tak przerobić Zmiany bardzo na plus Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
hanka_andrus 22:01, 09 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bohater drugiego planu, mnie się podobał! Nawet bardzo! Prawdziwy mandaryn!

Ogród jedyny w swoim rodzaju. Gratuluję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bql3 22:12, 09 paź 2014


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
hanka_andrus napisał(a)
Bohater drugiego planu, mnie się podobał! Nawet bardzo! Prawdziwy mandaryn!

Ogród jedyny w swoim rodzaju. Gratuluję.




Dziękuję Hanniu,
....wszystkich odwiedzających gorąco pozdrawiam to miło z Waszej strony, że zagościliście w moim małym herbacianym ogrodzie.
( "dyniowy mandaryn" macha i uśmiecha się do wszystkich )

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies