Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » 'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny

Pokaż wątki Pokaż posty

'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny

sylwia_slomc... 22:23, 26 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Najbardziej podobają mi się te najbardziej strzępiaste, ale one pewnie najdelikatniejsze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 10:24, 27 sie 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To co zobaczyłam Janie to dla mnie prawdziwa "bombonierka z czekoladkami"....dziękuję...moim obiektem pożądania jest Mikawa Yatsubusa

Klonowisko w Esveld widziałeś na żywo...takie wypady to prawdziwe przeżycie dla kolekcjonerów i miłośników klonów...kiedy wyruszasz do Boskoop?

Czekamy na kolejną fotorelację
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mixtoorka 11:23, 27 sie 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Janie, ja już oglądnęłam wszystkie Twoje napotkane klony i przespacerowałam ogród Esveld Cudeńka, i na pocieszenie własne mogę dodać, że takie podeschnięte końcówki listków ma większość
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Tesska 12:21, 27 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Janie dziekuje za tak wspaniałą fotorelacje , nawet mi sie nie przysniło ,że moze byc tyle odmian a co jeden to ładniejszy , jutro poogladam ponownie bo mam 1 faworyta ktory mnie urzekł
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
Milka 13:11, 27 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Janie, super wyprawa, a ilość klonów powala!
Jednak moje ulubione to Garnet, te pierzaste listki, Jordan, tez tu pokazałeś i chętnie kupię Bonfire, też cacko, lubię wybrane, ale podziwiam wszsykie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:11, 27 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Najbardziej podobają mi się te najbardziej strzępiaste, ale one pewnie najdelikatniejsze


Wcale nie, są mocne wg mnie, jeśli prawidłowo posadzone
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MirellaB 13:28, 27 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam - bardzo ciekawy wątek. Styl mi zupełnie obcy, tyle co widzę w tv. U Ciebie tak inaczej, bardzo ładnie Fajnie, że masz swój wątek, będę do Ciebie zaglądała.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Karol99 13:30, 27 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Śliczny masz ogród.

Bardzo oryginalny.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
bql3 16:21, 27 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Agania napisał(a)
To co zobaczyłam Janie to dla mnie prawdziwa "bombonierka z czekoladkami"....dziękuję...moim obiektem pożądania jest Mikawa Yatsubusa

Klonowisko w Esveld widziałeś na żywo...takie wypady to prawdziwe przeżycie dla kolekcjonerów i miłośników klonów...kiedy wyruszasz do Boskoop?

Czekamy na kolejną fotorelację



Aga,

nie uwierzysz jaki ten klon jest w realu no powalająco - piękny, ale też dodam że niektóre okazy klonów na fotkach się tak nie prezentują jak na żywo.
Kiedy się wybieram tam do Boskoop? - myślę że nie długo kwestia miesiąca - bo wyjazd tam jest do Esvald przy okazji wykonywania obowiązków zawodowych. Mam nadzieję tylko że pogoda dopisze i że dużo będę miał czasu na tę eskapadę i realizacje sesji zdjęciowej. No i postaram się "napstrykać" ciut więcej zdjęć niż tylko klony ale zobaczymy jak będzie z czasem, gdy już tam dotrę na miejsce.

pozdrawiam

Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
bql3 16:44, 27 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,

miło że się podoba Wam fotorelacja o klonach choć pokazałem ją w dość nietypowy ale charakterystyczny sposób: klon z perspektywy a potem zbliżenie na jego liść ( trochę szkolno-naukowe podejście do tematu ale chyba trafna metoda bo daje jakiś obraz całości). No i cieszę się że moje zaangażowanie w pokazanie odmian klonów palmowych nie poszedł na marne bo każdy tu znajdzie do swojego ogrodu jakiegoś klonika palmowego


pozdrawiam gorąco
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies