Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

20:24, 22 cze 2017
lindsay80 napisał(a)


To mamy Giardiny z tego samego okresu i spostrzeżenia co do ubiegłorocznego kwitnienia też podobne.
U mnie miały się piąć po pergoli a tymczasem mają teraz max 50 cm.


moze słaby miot był? ..i trzeba je podpedzić ciut ...ale dzis bym juz jej nie kupiła ...juz lepszy mój smieciuch New Down ...bo zapach ma cudowny ...chodze i wacham ..i nie wymarzl jakos bardzo
20:28, 22 cze 2017
lindsay80 napisał(a)
Parę dni temu zadzwonił do mnie fotograf prosząc o możliwość wykonania zdjęć ogrodzenia, żeby umieścić je na stronie internetowej producenta przęseł XCEL - odmawiałam mu już od ubiegłego roku 2 razy, więc tym razem męczył mnie tak niemiłosiernie, aż uległam

Czemu nie chciałam? - Jak się ma drzewa przy ogrodzeniu, to ma się wiecznie posrany przez ptaki płot, więc wieczorem trzeba było czyścić 45 m z obu stron, trochę robota głupiego, ale chyba bym się wściekła oglądając te ptasie kupy potem na zdjęciach

W każdym razie spłynęło dziś na mnie tyle pochwał za ogród, że chodzę dumna jak paw, zresztą to już od wczoraj, bo przy okazji wczorajszego ogniska klasy mojej córki też usłyszałam wiele miłych słów

Pan obiecał wysłać mi kilka zdjęć widzianych jego okiem, będę czekać z niecierpliwością




czekamy na foty

u mnie tez dzisiaj był gośc nie ogrodowy ...ani bym sie nie spodziewała że poprosi o mozliwośc pospacerowania po ogrodzie .....chodził ze mna po ogrodzie dobre z pól godziny i tyle pytań zadawł .....bo tak go wszystko zaciekawiło urosłam ciut
Makao_J 20:30, 22 cze 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No to dumna jesteś Super Masz z czego bo ogród piękny
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
siakowa 20:45, 22 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ja bym nie paliła w taki ładnym tylko bym drewienka poukladala i pilnowała
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 21:30, 22 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Daj znac od kiedy na stronę xcela mamy wchodIc ")
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
malkul 21:31, 22 cze 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
I ja zasiadam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 21:52, 22 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zrezygnowaliśmy chyba ze względu na za duze gabaryty i to ze byłoby to bardziej przeszkadzające w użytkowaniu ogniska niż pomocne. Mielismy mieć ten stojak/wieszak wyciągamy np na zimę. Ciesze się ze fotki się przydały. Pytałam wlasnie dlatego ze o takim myśleliśmy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 12:46, 23 cze 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Magda70 napisał(a)


Piękne, aż zal palić


trochę tak ;-D
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 12:47, 23 cze 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Magda70 napisał(a)


to my też na te fotki czekamy


troszkę pewnie zejdzie.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 12:48, 23 cze 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
frezja napisał(a)


Mam trójnóg bez udziwnień Tylko, czy znajdę sprzedawcę, bo trochę czasu minęło od zakupu.



A wstawisz fotkę?
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies