Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie

rozark 18:11, 25 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Co to za dziurki w kłączach irysa?

____________________
pozdrowionka
rozark 18:19, 25 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Przejaśniło się trochę po cięciu



A to jeszcze nie koniec
____________________
pozdrowionka
rozark 18:24, 25 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Gdzie dać hortensje ?

____________________
pozdrowionka
popcorn 18:26, 25 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To jest bluszcz? Jesli tak, to chyba musialabys zrobic kola bez niego tak z metr srednicy, zeby w spokoju posadzic hortki i zeby z nich cos bylo... No i trzebaby je na poczatku podlewac, bo bez tego mogloby byc ciezko... co to za drzewo tam rosnie? A nawet dwa? Chyba bym je wyciela

To nie byl ciemiernik?? hehe, wszedzie widze ciemierniki w takim razie co?
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:27, 25 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
rozark napisał(a)
Kwitnie taki kwiatek - całe łany.
Ciekawe jak się nazywa? Wygląda jak fiołek



fajowy kolor, sadziłaś to? pokaz z bliska - fiolek rogaty? pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
rozark 19:26, 25 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
popcorn napisał(a)
To jest bluszcz? Jesli tak, to chyba musialabys zrobic kola bez niego tak z metr srednicy, zeby w spokoju posadzic hortki i zeby z nich cos bylo... No i trzebaby je na poczatku podlewac, bo bez tego mogloby byc ciezko... co to za drzewo tam rosnie? A nawet dwa? Chyba bym je wyciela

To nie byl ciemiernik?? hehe, wszedzie widze ciemierniki w takim razie co?


to te nieszczęsne moje lilaki

Niestety nazwy tej rośliny nie pomnę.
____________________
pozdrowionka
rozark 19:27, 25 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
popcorn napisał(a)


fajowy kolor, sadziłaś to? pokaz z bliska - fiolek rogaty? pozdrawiam


Takie "cóś" rośnie koło mojej piekarenki. Fotkę z bliska cyknę jutro
____________________
pozdrowionka
jankosia 20:06, 25 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Renia, ja pamiętam o fotkach kaliny dla ciebie, ale do kompa nie siadałam od kilku dni. Może w weekend się uda. A to jest już jedna z ostatnich roślin na mojej północnej ścianie. Wszystko zabrane, jeszcze tylko bukszpan i parę host się ostało. Czeka nas remont elewacji ale może ona to przeżyje. No albo przesadzić? Kurde, już sama nie wiem... Do doopki to wszystko Ale ciebie pozdrawiam cieplutko
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 20:31, 25 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)
Kwitnie taki kwiatek - całe łany.
Ciekawe jak się nazywa? Wygląda jak fiołek



Dziewczyny zlitujcie sie przecież to najbardziej popularny fiołek ten pachnący a to co nazwałas fiołkiem to bratki w kolorze fiołkowym. Zdjecia z rynku fantastiko , szkoda że tam już nie mieszkam. Odnośnie kłączy irysów powiem że one sie starzeją i trzeba te stare wyrzucac co jakiś czas i to własnie chyba zrobiłas. Pozdrówka o dzieki za zdjecia z rynku, chyba nie wytrzymam i się wybiore ale dojazd jest okropny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozark 21:46, 25 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia napisał(a)


Dziewczyny zlitujcie sie przecież to najbardziej popularny fiołek ten pachnący a to co nazwałas fiołkiem to bratki w kolorze fiołkowym. Zdjecia z rynku fantastiko , szkoda że tam już nie mieszkam. Odnośnie kłączy irysów powiem że one sie starzeją i trzeba te stare wyrzucac co jakiś czas i to własnie chyba zrobiłas. Pozdrówka o dzieki za zdjecia z rynku, chyba nie wytrzymam i się wybiore ale dojazd jest okropny.


Hi, hi, przeczytałam raz, przeczytałam drugi raz i trzeci. Kurde o co chodzi z tymi bratkami. Sobie myślę wstawię zdjęcie zrobione z oddali, będzie widać, że one duże . Ja się cofam do swojego postu a tam widnieje w nazwie fiołek a nie bratek . Poprawiłam - dzięki że wyłapałaś.

A jeśli chodzi o kłącza to chodziło mi o te dziurki. Co je robi? Mam się tego bać, tępić..., zrobi mi krzywdę innym roślinom?

Na rynku jak zobaczyłam żółtą niepełną piwonię to sobie pomyślałam, że zwróci ona twoją uwagę .
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies