Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

waldek727 00:21, 18 lip 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Mirka napisał(a)
Widzę że po ,,O" wędrujesz a do siebie nie zaglądasz.
Waldku brakuje twoich porad

Mireczko. Już każdy z Was przez te lata na ,,Ogrodowisku" doczekał się wspaniałego ogrodu oraz pogłębił wiedzę ogrodniczą na tyle, że nie musi już błądzić w żadnym temacie. To miłe, że pamiętacie mnie jeszcze troszkę bo ograniczyłem tu swoją aktywność do minimum. Pozdrawiam z Iławy.



____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Mirka 09:29, 25 lip 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Miło cię wiedzieć Waldku. Nie zapominaj o nas. Ja zawsze z twoich rad starałam się korzystać.
Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sylwia_slomc... 14:00, 30 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Jeżyk wrócił Widuję Cię na wątkach u innych, a u siebie coś cicho siedzisz, szkoda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
waldek727 01:00, 31 sie 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Czy wrócił? Zawsze tu był. Jeżyk prowadzi Sylwio nocne życie zawodowe i buszuje na Ogrodowisku jak wszyscy śpią.
Pozdrowionka.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Toszka 07:58, 31 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
waldek727 napisał(a)
Jeżyk prowadzi Sylwio nocne życie zawodowe i buszuje na Ogrodowisku jak wszyscy śpią.
Pozdrowionka.


Typowo jeżowy tryb życia
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
08:14, 25 wrz 2018
Waldku ....ostatnie twoje wpisy wywołały duży zamęt w mojej głowie((

a dziś z radością i uśmiechem czytam u MałejMi...że jednak jedziesz na tym samym wózku co ja i stoisz na czatach i obserwujesz rosliny ......dla mnie to bardzo miłe jest jak zamieszczasz wpisy o takiej życiowej tresci jak u Anki

tylko taka moja rada jeśli chodzi o tą ćme .....sprawdzaj rosliny nie raz na tydzień a codziennie ...nawet dwa razy dziennie rano i wieczorem ....bo za jedna nockę ta ćma potrafi ogołocić solidnie krzew

to samo dotyczy slimaków ...jezówki za jeden poranek ślimak wpierniczy niestety


Pozdrawiam serdecznie i zycze ci sukcesów w tej nierównej walce i ochronie ogrodu przed szkodnikami
kaz742011 09:11, 25 wrz 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Waldku dziękuję że zaglądasz do mnie i zostawiasz cenne rady. Muszę w wolnej chwili przestudiować dokładnie Twój wątek. Jako początkująca ogrodniczka na pewno dowiem się wielu (pewnie mi nie znanych a bardzo przydatnych w ogrodniczkowaniu) rzeczy.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
sylwia_slomc... 10:31, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Nocne życie dla jeży to normalka Tylko w zimowy sen nie zapadaj
Czytałam o trawniku u Małej Mi, dobrze, że nie widziałeś mojego, bo u mnie wszystkie chwasty świata z mleczem i koniczyną na czele na trawnik się składają, ale teraz po deszczach nabrał wigoru, że eM kosić nie nadąża, ale w upały to te chwasty ratowały nas przed suchą pustynią
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
waldek727 00:35, 29 wrz 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Był trawnik i nie ma trawnika.
Znaczy się jest ale przygotowany już do następnego sezonu.



Po wertykulacji i wygrabieniu darni czeka go na zimę jeszcze taka pierzynka. To połączenie kompostu z przekompostowanym obornikiem.



____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Krys 10:49, 29 wrz 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj ale super poglądowa lekcja
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies